• «Я повернусь»: яскрава італійська комедія

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 10 серпня 2014 року
Коли ви востаннє дивилися італійське кіно? Режисер Серджо Рубіні представив свою роботу — комедійний фільм «Я повернуся/Я маю на увазі живих». Стрічка вже в українському прокаті.

Головний герой фільму — незграбний, розторопний добряк, якому ніколи не щастить у житті. Його жалюгідне існування ще більше затьмарює той факт, що його шкільний друг досягнув успіху не тільки в кар'єрі, але й у сфері кохання, він — альфа-самець.

Постійно спотикаючись у життю, головний герой вирішує покінчити зі своїм існуванням, вчинивши самогубство. Але навіть це він не зміг зробити належним чином. Потрапивши до Божественної канцелярії, йому дають останній шанс — повертають знову на землю на один тиждень, аби дати можливість довести, що він гідний потрапити до Раю.

Маючи вибір, в кого перевтілитися на землі, головний герой вирішує скористатися шансом і провчити свого шкільного друга — він перевтілюється на його шефа. Але незабаром розуміє, що його шкільний товариш сам потребує допомоги. І тепер невдаха намагається йому допомогти.

Фільм наповнений справжнім італійським колоритом: красиві жінки, пристрасні чоловіки, чудові краєвиди і, звичайно, кохання.


Читайте також:
Перед стихією людина безсила: прем'єра фільму «Шторму назустріч»
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...