ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Черепашки-ніндзя»: 30 років франшизі

Велика Епоха
Вихід нового фільму «Черепашки-ніндзя» режисера Джонатана Лібесмана був присвячений 30-річчю франшизи про пригоди «зеленої четвірки». Прем'єра в Україні запланована на 14 серпня.

Ілюстрація: kino-filmix.net
Ілюстрація: kino-filmix.net
Чого тільки немає у каналізаціях Нью-Йорка, якщо там з'явилися навіть черепахи-мутанти? За оригінальним сюжетом, до стічних вод Нью-Йорка потрапила колба з радіоактивною речовиною. Черепахи, які мешкали у каналізації, зазнали дії мутагенного радіовипромінювання і перетворилися на людиноподібних черепах-підлітків. Їхнім учителем і духовним наставником став інший житель нью-йоркської каналізації — пацюк-мутант на зріст людини сенсей Сплінтер. Всі разом вони битимуться з підступним лиходієм-ніндзею Ороку Саки, більш відомим як Шреддер, який кинув у безодню криміналу і корупції весь Нью-Йорк.

Режисер Джонатан Лібесман вирішив внести до сюжету свої корективи і надав братам-черепашкам інопланетного походження, за що був розкритикований кіноекспертами і фанатами саги.

Роль Ейпріл О'Ніл, журналістки і друга черепашок-ніндзя, зіграла Меган Фокс. Проникливою грою в цьому фільмі актрису відзначити не можна, але голлівудська красуня безперечно привнесла у стрічку шарму і красу.

З одного боку шквал критики, з іншого — захоплені відгуки фанатів саги про повернення легендарної четвірки на екрани роблять цю стрічку неоднозначною та ще більш інтригуючою.


Читайте також:
«Ласкаво просимо до Нью-Йорку»: Депардьє у головній ролі