• Вступ до технікумів Польщі: ціни, особливості навчання

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 30 травня 2019 року

Освіта відіграє вирішальну роль у житті кожної людини. Чим вона якісніша, тим більше потім шансів знайти цікаву, і при цьому добре оплачувану роботу. У хороших навчальних закладах не тільки забезпечують якісну підготовку учнів, а й працюють над їх особистими якостями, виховуючи цілеспрямованість, активність та ініціативність. Саме тому потрібно заздалегідь думати, в який навчальний заклад вступити. Для сучасної молоді відкрито безліч можливостей – в тому числі, і змога отримати якісну освіту за кордоном. Зараз є можливість здобути освіту у Варшаві та будь-який інший столиці ЄС. Але потрібно враховувати, що Польща пропонує найоптимальніші розцінки на навчання. А технікуми Польщі зараз приймають учнів на безкоштовне навчання. Вам достатньо звернутися на проект Освіта без кордонів, де вам розкажуть всі подробиці щодо вступу до навчальних закладів цієї країни.

польша

Особливості вступу

Не всім відомий той факт, що в Польщі середню освіту можна отримати абсолютно безкоштовно. Це відкриває безліч можливостей для молодих людей, які хочуть отримати якісну освіту в технікумах Польщі після 9 класу. Щоб дізнатися максимум подробиць, ви можете звернутися на проект ОБК. Можна вибрати навчання в Кракові або іншому місті, залежно від наявності вільних місць і бажання самого учня. Враховуйте: вчитися у великих містах набагато цікавіше, там є більше можливостей цікаво провести час, погуляти, дізнатися більше про польську культуру та традиції.

вступні екзамени

Що ще потрібно знати про вступ? По-перше, які документи потрібні, і чи треба складати вступний іспит. По-друге, наскільки добре потрібно знати польську мову. Давайте спробуємо відповісти на основні питання про навчання після 9 класу за кордоном. Що стосується навчальних закладів Польщі, то тут вчаться 3-4 роки (залежно від профілю навчального закладу), а для вступу не потрібно здавати ніяких іспитів. Достатньо надати свідоцтво про базову загальну середню освіту. Ще один важливий документ – це сертифікат, який підтверджує знання учнем польської мови на рівні не нижче А2. Уточнюйте повний перелік документів в навчальному закладі, куди збираєтеся вступати. В основному, сертифікат і свідоцтво – це основні документи, які знадобляться для успішного зарахування.

Є ще один важливий нюанс: якщо в Польщі не живе жоден з батьків майбутнього учня, то йому потрібен буде опікун, який проживає в цій країні. Що стосується самого проживання, то іноземних учнів селять в гуртожитках, де для них створені всі умови і де за ними закріплений вихователь.

навчання у Польщі

Навчання і подальші перспективи

У процесі навчання учні не тільки отримують високий рівень підготовки, а й активно задіяні в житті навчального закладу. Більшість випускників вважають за краще продовжувати навчання в одному з університетів. Є різні гранти на навчання в Польщі для українців, завдяки яким можна отримати вищу освіту абсолютно безкоштовно. Але потрібно добре попрацювати, щоб отримати такий грант.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...