Понеділок, Січ 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Важлива інформація про зимовий локдаун в Україні

Субота, 9 січня 2021 року

Тому, кого цікавлять свіжі та актуальні новини Львова, варто звернути увагу на львівське інформаційне агентство Vgolos. Стежачи за його сайтом, ви зможете дізнаватися про події, що відбуваються в найвідомішому місті Західної України, а також в інших регіонах країни. Зокрема, на сайті цього агентства можна отримувати актуальну інформацію про коронавірус, а також про зимовий локдаун, який український уряд влаштував з метою запобігання подальшого стрімкого поширення нового небезпечного вірусу і викликаного ним захворювання.

локдаун в украине

Для чого потрібен зимовий локдаун в країні?

Мета введення зимового локдауну в країні складається в максимальному обмеженні контактів між людьми, адже внаслідок таких контактів і відбувається поширення вірусу. Крім того, саме на зиму доводиться пік захворюваності на грип, і локдаун повинен допомогти знизити кількість українців, які підхопили грип. Отже, вдасться звільнити більше місць в стаціонарних відділеннях лікарень, щоб при необхідності їх можна було б відвести для розміщення хворих, інфікованих коронавірусом.

На щастя, останнім часом кількість людей, які щодня занедужують на COVID-19, в Україні дещо знизилася в порівнянні з груднем і листопадом. Цьому посприяв, зокрема, так званий "карантин вихідного дня", який діяв на території країни в листопаді минулого року. Варто очікувати, що зимовий локдаун виявиться ще більш результативним і дозволить ще сильніше загальмувати поширення коронавірусу.

локдаун

Основні обмеження, передбачені зимовим карантинним режимом

Під час зимового локдауну (до слова, він розпочався 8 січня і повинен закінчитися 24 числа того ж місяця) заклади громадського харчування зможуть працювати тільки на винос або ж займатися адресною доставкою їжі і напоїв. Будуть закриті непродовольчі магазини та ярмарки. При цьому магазини, в яких продаються харчові продукти, будуть працювати, як і продуктові ринки (правда, ринки будуть працювати з деякими обмеженнями). Якщо ж людині потрібно буде купувати непродовольчі товари, то вона зможе скористатися послугою адресної доставки.

Готелі працювати будуть, також як і банки та поштові компанії. А ось організація масових заходів забороняється. Не братимуть клієнтів фітнес-клуби, басейни. Всі навчальні заклади на час локдауну повинні припинити свою роботу, але це не стосується спеціальних навчальних закладів і дитячих садків.

Comments   

загрузка...