Понеділок, Січ 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Про особливості сучасних комбікормів для тварин

П'ятниця, 25 грудня 2020 року

Комбікорм — це багатокомпонентний корм для домашніх і сільськогосподарських тварин, який зазвичай випускається у формі сухих гранул і рідше вологою сумішшю. Повністю готовий до вживання і містить речовини, які щодня необхідні організму тварини. Існує безліч різновидів кормів, які розрізняються між собою призначенням, особливостями складу, формою випуску та іншими ключовими характеристиками. Замовити високоякісний корм в Україні можна в інтернет-магазині товарів для тваринництва AVA MARKET.

теля

Чому варто годувати тварин комбікормом?

Годувати тварин комбікормами дуже зручно, адже вони повністю готові до вживання і не вимагають будь-якої додаткової обробки. Сухі гранульовані корми мають довгий термін зберігання, тому їх можна засипати в бункерні годівниці про запас. Це особливо важливо для відгодівельного молодняку ​​тварин і птахів, у яких повинен бути постійний доступ до корму.

Комбікорм для телят

Завдяки ретельно вивіреному і збалансованому складу комбікорм повністю задовольняє потреби тварин у поживних речовинах і вітамінах. Але це стосується лише якісного корму. Адже у продажу є дуже багато дешевих комбікормів, склад яких залишає бажати кращого.

Комбікорми випускаються в різних видах в залежності від того, для яких тварин призначаються. Наприклад, якщо говорити про корми для курей, то в продажу є ті, які призначені спеціально для несучок, або для швидкої відгодівлі бройлерів, або для добових курчат тощо. Ці корми розрізняються між собою особливостями складів. Так, в кормі для добових курчат підвищений вміст протеїну, який необхідний для швидкого росту молодняку. А в кормі для несучок буде багато кальцію, який необхідний для формування в організмі курки міцної яєчної шкаралупи.

комбікорм

Про вибір комбікорму

Перед покупкою комбікорми ретельно вивчіть його склад. Він повинен містити ті інгредієнти, без яких не обійтися тваринам або птахам конкретного виду. Наприклад, в комбікормі для перепелів обов'язково повинен бути соєвий макух, який є багатим джерелом білка для цього птаха. Вам потрібно знати особливості оптимального раціону тих тварин, для яких збираєтеся купувати комбікорм.

Якщо ви купуєте корми про запас, то краще вибирайте ті, в складі яких є інгібітор цвілі. Він буде запобігати розвитку цвілі в кормах, завдяки чому останні будуть зберігатися значно довше кормів, в яких інгібіторів немає.

Comments   

загрузка...