Понеділок, Січ 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Шини "Мішлен" і причини їх популярності

Четвер, 24 грудня 2020 року

Чому популярні шини "Мішлен"

Французька компанія "Мішлен" виготовляє гумові вироби вже майже 200 років, а сьогодні саме автомобільні шини є візитною карткою компанії, забезпечуючи їй всесвітню популярність. Заводи "Мішлен", розкидані по всьому світу, виробляють продукцію відмінної якості, і кожен автомобіліст напевно назве шини цього відомого французького бренду одними з кращих на ринку.

зимова шина Michelin

Дуже позитивно себе зарекомендували зимові шини Мішлен. Компанія TIRES CLUB офіційний імпортер шин Michelin в Україні. На сайті компанії https://tiresclub.com.ua/ можна придбати не тільки шини, а й диски на будь-який смак. Про шини Мішлен добре відгукуються як експерти, так і рядові водії. Такі шини відмінно підходять для їзди навіть в регіонах з найбільш холодним кліматом, забезпечуючи надійне зчеплення зі слизькою і нерівною поверхнею. При цьому ваш автомобіль, "взутий" в зимові шини від "Мішлен", зможе зберігати маневровість навіть на найскладніших ділянках дороги, а ви як водій будете завжди отримувати задоволення від легкої і комфортної їзди.

зимові шини Мішлен

Ключові особливості зимових шин "Мішлен"

Завдяки шинам Michelin кожен водій зможе завжди впевнено почувати себе на дорозі, що позитивно позначиться і на безпеці руху. Унікальність французьких шин починається ще на етапі їх виробництва. Для їх виготовлення використовується особлива гума, в складі якої є силіка і графіт. Додавання цих компонентів в гумову суміш дозволяє шинам не боятися морозу і зберігати еластичність навіть при дуже низькій температурі.

зимова шина

Тим водіям, які проживають в місцях з частими і рясними снігопадами, напевно здасться привабливою гума X-Ice North. Завдяки наявності шипів вона буде добре "тягнути" ваш автомобіль навіть на дуже сильно занесеній снігом дорозі, відмінно проявить себе така гума і на вкритій льодом.

зимова дорога

На зимовій гумі третього покоління від "Мішлен" ми можемо бачити і абсолютно особливі шипи. Кожен з них має форму конуса, а підстава шипа на 1 мм ширша, ніж на попередніх моделях зимових шин. Завдяки таким особливостям шипи мають набагато більш тривалий термін служби, дуже довго не стираються і забезпечують вашому автомобілю відмінну прохідність на складних трасах.

Більшість водіїв позитивно відгукуються про експлуатаційні якості зимової гуми "Мішлен". При цьому вартість такої гуми є порівняно доступною, так що кожному водієві перед настанням холодів можна порекомендувати купувати зимові шини саме від цього авторитетного французького виробника.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...