Понеділок, Січ 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Міжкімнатні двері: види і матеріали

Середа, 23 грудня 2020 року

Якщо ви затіяли вдома ремонт і хочете купити нові міжкімнатні двері, то відвідайте для цього інтернет-магазин міжкімнатних дверей. Робити покупки в інтернеті звичайно зручно, але краще подивитися на двері "наживо". В магазинах дверей та підлоги «Альберо», що знаходяться майже по всій території України ви можете завжди ознайомитися з найбільшим їх асортиментом.

Фільончасті двері

Але перед тим, як замовити двері для свого будинку чи квартири, як слід розберіться з тим, які існують їх види і в чому головні особливості.

двері межкімнатні

Фільончасті й щитові двері

Фільончасті двері складаються з каркаса, який заповнюється фільонками. Останні виготовляють з деревини, МДФ і ДСП. Такі двері мають складну конструкцію, проте виглядають дуже красиво. Як декоративні вставки можуть використовуватися шматочки скла або металу.

міжкімнатні двері

Щитові двері мають каркас з брусків, а всередині вони заповнюються стільниковим наповнювачем. Зовні каркас покривається шпоном, МДФ або іншими подібними матеріалами. Щитові двері мають доступну вартість, але за своїми естетичними властивостями поступаються фільончастим. Також вони не такі міцні, хоча ця властивість для міжкімнатних дверей не настільки важлива.

Царгові  двері

Царгові й погонажні двері

Царгові двері просто впізнати завдяки наявності в їх конструкції великої кількості поперечних елементів. Виглядають вони добре, підходять для різних стилів інтер'єру. Погонажні ж складаються з двох вертикальних дерев'яних планок, між якими знаходиться лист товстого, ударостійкого скла. Дуже красиві, але вимагають обережного, дбайливого ставлення.

шпоновані двері

Двері з якого матеріалу вибрати?

Класичний варіант — це міжкімнатні двері, зроблені з масиву. Їх переваги такі:

  • міцність, довговічність;
  • масив безпечний для здоров'я, не виділятиме в повітря шкідливі речовини;
  • завдяки природному малюнку дерева двері з масиву дуже красиво виглядають, їх неможливо сплутати з виробами з інших матеріалів.

Якщо ви хочете трохи заощадити, то замовте двері з МДФ або ДСП. Вони досить красиві, проте не такі довговічні, як вироби з масиву, але коштують набагато дешевше останніх. Можуть бути прикрашені скляними або металевими вставками, об'ємними малюнками тощо.

Пластикові двері люблять не всі, проте вони дуже практичні й довговічні. Пластику не страшні комахи-шкідники, він не розбухає і не починає гнити під дією вологи. Якщо ви віддаєте перевагу купувати функціональні й надійні речі, то вам точно варто вибрати міжкімнатні двері саме з пластику.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...