Понеділок, Січ 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Доставка піци: заради зручності, смаку та безпеки

Понеділок, 4 січня 2021 року

Стрімке і бурхливе сьогодення часто не залишає часу на себе. Та й епідеміологічна обстановка примушує наших співвітчизників відмовлятися від походу в громадські місця на обіди чи каву. Для тих, кому в пріоритеті безпека і здоров‘я в цілому, можна використати сервіс доставка піци в Харкові: https://lapiec-pizza.kh.ua/ або зробити замовлення іншої їжі. Наприклад, соків і салатів.

піца

Чому світ «сходить з розуму» за піцою?

Національна страва мешканців Апеннінського півострова українцям полюбилася давно. Це закономірно, бо вона ситна, смачна, розмаїта. Сьогодні популярну італійську випічку можна легко придбати у перевірених виробників: https://lapiec-pizza.kh.ua/. Любителі риби, гостренького, сиру та копченостей виберуть свій варіант блюда в чималому асортименті. При цьому оперативно отримають своє замовлення на будь-яку адресу.

приготовання піци

Задоволеними будуть і ті, хто ретельно стежить за параметрами фігури. На сайті представлена інформація про енергетичну цінність продуктів, кількісні показники складових. Окрім головної страви піцерій, кур’єр привезе у вказане місце також напої та різні салати. Останні можуть стати основою харчування для дієтиків або тих, хто змушений рухатись менше, працюючи з дому.

Для багатьох жителів України входить у звичку замовляти продовольчі товари з доставкою до помешкання. Такий пріоритет сьогодні є дуже актуальним, зважаючи на карантинні обмеження. В тандемі з безготівковим розрахунком онлайн шопінг максимально зменшує ризик інфікування. Купюри, вітрини, хворі люди в такому випадку не стануть джерелом небезпеки. Та й час не витрачається, а він завжди коштує дорого.

піца

Піца у фактах і цифрах

Вона стрімко увірвалась в раціон українців з 90-х років минулого сторіччя. Яскрава, ситна, шанована італійцями національна страва смакує гурманам України будь-якого віку. Доведено: саме піца є улюбленою їжею дітей у віці від 6 до 18 років. Вони полюбляють варіанти з ковбасою, сиром, солодкі рецептури. Щодо представниць прекрасної половини, то вони надають перевагу овочевій страві. Чоловікам смакують гострі начинки. А от японці найчастіше обирають італійську піцу з кальмарами чи… картоплею.

смачна піца

Щодня у світі поїдають 500 мільйонів піц! Бразильці споживають більше мільйона штук щоденно. Європейці в середньому з’їдають (з розрахунку на дорослу людину) за рік — близько 30 кг, американці — понад 40 кг піци. Лідерами споживання звичайно є італійці. В країні щорічно випікають 2,5 млрд. круглих смаколиків. Найбільше виробляють у Неаполі, де перша піцерія працює майже три століття.

Сьогодні Italiano Pizza впевнено підкорює світ новими смаками та вишуканим виглядом. Недарма італійці називають свій легендарний пиріг смачним сонечком, адже від нього навіть у похмурий зимовий день стає тепліше на душі!

Comments   

загрузка...