Субота, Тра 15, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Способи реставрації ванни за допомогою акрилу

Понеділок, 22 лютого 2021 року

Ванна, на якій з часом з'явилося багато подряпин, втрачає свою красу і починає виглядати дуже непривабливо. Але в такому разі не обов'язково купувати нову ванну, адже коштує вона чимало. Кращим способом розв'язувати проблему буде замовлення реставрації ванни, після якої вона стане такою ж красивою, як і нова. Тому така послуга, як реставрація ванн в Івано-Франківську, сьогодні має великий попит серед власників квартир і будинків.

акрилова вана

2 способи реставрації ванни

Майстри використовують для реставрації ванн акрил, який відрізняється міцністю і довговічністю. Зазвичай практикується два способи відновлення — вставка акрилової вкладки або ж нанесення шару рідкого акрилу.

У першому випадку покриття ванни не потрібно оновлювати, в неї просто вставляється акрилова вкладка, яка виготовляється за стандартними розмірами ванни. Вкладка приховує всі пошкодження, завдяки чому ванна відразу ж перетворюється на нову. Цей спосіб підійде для реставрації навіть дуже старої і непривабливою ванни, яка зберегла свою міцність, але потребує оновлення.

Акрилова вкладка відрізняється стійкістю до ударів, може витримувати значні навантаження, довговічна. Вона виглядає дуже красиво завдяки білому кольору поверхні. Після установки вкладки навіть стара і порядком зношена ванна буде виглядати так само добре, як і нова акрилова. При цьому після такої реставрації обсяг чаші не зміниться, що особливо важливо в тому випадку, якщо мова йде про невелику ванні.

Вкладка, зроблена з акрилу, не вимагає складного догляду. Для того, щоб вона залишалася красивою протягом довгого часу, її необхідно лише регулярно мити. Для миття найкраще використовувати спеціальні засоби для акрилових поверхонь. Але якщо такого засобу у вас немає, то можете помити акрил рідким милом або ж засобом для миття посуду.

реставрація вани

Другий спосіб реставрації має на увазі нанесення на поверхню чаші шару рідкого акрилу, який після затвердіння набуває властивостей вже описаної вище акрилової вкладки. Такий спосіб варто використовувати в тому випадку, якщо ванна, яка б вимагала реставрації, має нестандартні розміри. Наносити рідкий акрил нескладно, тому для цього вам не знадобиться викликати майстрів і платити їм гроші. Головне — це працювати акуратно і наносити акрил рівномірно, щоб уникнути появи хвиль і напливів.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...