Субота, Тра 15, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Поради батькам щодо вивчення англійської мови

Вівторок, 9 лютого 2021 року

Аtlantic School

Людина, яка почала вивчення англійської мови з дитинства, зможе опанувати її набагато краще, ніж та, яка приступила до вивчення вже в зрілому віці. Кращий спосіб вивчити мову — це записатися в приватну школу з англомовним спрямуванням, адже заняття під наставництвом досвідчених викладачів швидко дадуть свої плоди. Хороший вибір — це білінгвальна школа https://atlanticschool.org/ Аtlantic School, в якій діти навчаються українською та англійською мовами, де 50% предметів викладаються англійською мовою. Але що потрібно робити батькам для того, щоб їх дитина швидше вивчила англійську і вже в ранньому віці могла непогано її розуміти і спілкуватися?

вивчення англійської мови

Вивчення англійської з пелюшок

Якщо ви самі добре володієте англійською мовою, то можете стати першим викладачем для своєї дитини. Нехай вона починає вчити відразу дві мови — рідну і англійську. Малюк, чуючи англійські слова, буде намагатися відтворити їх, таким чином починаючи поповнювати свій словниковий запас з раннього віку. Наслідуючи мову дорослих, вона буде правильно складати речення, навіть не знаючи правил граматики. Крім того, маленькі діти не так сильно бояться робити помилки в навчанні, як підлітки або дорослі. В результаті навчання дається їм набагато легше. Головне — це не втратити дорогоцінний час і почати займатися з дитиною вдома якомога раніше.

іноземна мова

Створення мовного середовища

Для того, щоб дитина швидше засвоїла англійську, їй буде дуже корисно зануритися в інше мовне середовище. Для цього зовсім не обов'язково їхати в іншу країну, мешканці якої говорять англійською. Батьки, трохи постаравшись, можуть створити для дитини мовне середовище англійської в стінах рідного будинку. Для цього слід привчати дитину дивитися фільми з англійською озвучкою, пропонувати їй регулярно читати тексти англійською, дивитися англомовні канали новин тощо. Раз на тиждень можна влаштовувати "день англійської", протягом якого ви будете спілкуватися з дитиною виключно цією мовою. Ваші старання обов'язково дадуть свої плоди, а спостереження за прогресом свого чада в навчанні буде приносити вам справжню радість.

англійський літній табір

Правильна організація канікул

Влітку обов'язково віддайте дитину в дитячий табір, в якому робиться наголос на вивченні англійської мови. У таких таборах часто працюють іноземні волонтери, які є носіями англійської. Спілкування з носієм мови стане відмінною підмогою у вивченні, і позитивний вплив такого спілкування проявиться дуже скоро.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...