Неділя, Жов 24, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Чому можуть виникати поломки у автомобільного генератора

Субота, 6 лютого 2021 року

Роль автомобільного генератора полягає в перетворенні механічної енергії в електричну. Механічна енергія вивільняється при обертанні колінчастого вала. Для того, щоб генератор завжди працював належним чином і виконував свою функцію, автомобілісту потрібно уважно стежити за його станом і вчасно проводити ремонт при виявленні поломки.

автомобіль

Через що виникають поломки генераторів?

По тому, як виявляється поломка генератора, можна судити і про причини, які цю поломку викликали. Наприклад, якщо не працює контрольна лампа, то це може вказувати на те, що перегорів запобіжник або обрив в ланцюзі. Якщо неправильно працює вольтметр, а лампа справна, то це свідчить про коротке замикання, обрив обмотки стартера або про обрив у вентилях. Іноді з ладу одночасно виходить і лампа, і вольтметр. Часто вони ламаються через банальний знос, і в цьому випадку вирішити проблему може тільки заміна деталей. Для того, щоб знизити ймовірність несподіваних поломок, слід проходити техобслуговування автомобіля не рідше двох разів на рік.

автогенератор

Якщо ж поломка сталася і її потрібно швидко усунути, то за послугою ремонту найкраще звернутися в компанію Master-Service https://sto.ms/. Ремонт автогенераторів в Master-Service виконують вправні майстри, тому на роботу в більшості випадків йде зовсім небагато часу. Власникам автомобілів, які хочуть більш докладно дізнатися про послуги компанії і їх вартість, потрібно відвідати сайт.

авто ремонт

Заходи щодо усунення нескладних поломок

Якщо у вас немає можливості відвідати гарну майстерню, то найпростіші поломки в генераторі можна усунути самостійно. Перед цим гарненько огляньте прилад. Якщо виявите обірвані кінчики проводів, то їх потрібно добре зачистити і акуратно припаяти на місце. Після цього потрібно перевірити, чи міцно загвинчені всі болти. Якщо з'єднання хитаються, болти потрібно закрутити. У разі пошкодження ізоляції її потрібно замінити, зробити це самому також не складно.

авто

Інша справа, якщо пошкодження виявлені в обмотці генератора. Ця поломка є серйозною, досить складним буде і майбутній ремонт. Тому в такій ситуації краще не витрачати час і звернутися до професійних майстрів. Пам'ятайте про те, що ремонтувати автомобіль самостійно можна тільки в тому випадку, якщо ви повністю впевнені у своїй компетенції і навичках виконання такої роботи.

Comments   

загрузка...