П'ятниця, Вер 17, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Оригінальна прикраса для справжньої жінки: браслет "Пандора"

Неділя, 31 січня 2021 року

Перший прототип браслета "Пандора" з'явився у 1982 році в Данії. Спочатку це був металевий браслет, прикрашений дорогоцінним камінням. Але дизайнер ювелірних виробів Л. Франдсен через кілька років змінив і допрацював конструкцію цієї прикраси, додавши в неї так званий "Шарм" — різноманітні фігурки, які можна легко міняти. Шарми на "Пандору" відрізняються тим, що кожен з них несе в собі особливий сенс і значення. Тому, надягаючи браслет Pandora і підбираючи для нього різні шарми, ви можете висловлювати власні почуття, світогляд, інтереси тощо.

браслет пандора

Де можна замовити браслет "Пандора" і шарм до нього в Україні?

В Україні такі браслети так само популярні, як і в усьому світі. Замовити ж їх можна в інтернет-магазині https://brasleta.net/catalog/bracelets/. Примітно те, що багато браслетів продаються з дуже непоганою знижкою, так що клієнти магазину завжди можуть економити на покупці улюблених прикрас. Керівництво компанії завжди стежить за новинками на ринку. Якщо в Америці і Європі виходить нова колекція браслетів, то скоро вона вже може бути доступною українським покупцям магазину Brasleta.NET.

пандора

Чим примітні легендарні браслети "Пандора"

Для їх виготовлення використовуються дорогоцінні метали, в тому числі і платина. Дуже незвично виглядають браслети з натуральної шкіри або високоякісного текстилю. Відрізнити оригінальний виріб від підробки можна за фірмовим гравіруванням "PANDORA", яке наноситься на деталі прикрас.

пандора

Шарми виготовляються з дорогоцінних металів і каменів. Вони відрізняються високою деталізацією, і навіть найдрібніші елементи кожного шарму ретельно опрацьовані. Підвіски міцно прикріплюються до основи, тому власниця браслета може не переживати, що ненавмисно втратить улюблений шарм.

браслет пандора

Браслет "Пандора" хороший тим, що його зовнішній вигляд можна постійно змінювати. Жінка може купити лише один або пару браслетів, а до них замовити цілий набір різних Шармів. Їх можна міняти хоч кожен день. Так і робить багато жінок, вибираючи підвіски під настрій, в залежності від кольору одягу й аксесуарів.

браслеты пандора

Такі браслети можуть носити як молоді дівчата, так і дорослі жінки. Ці прикраси можуть прекрасно доповнювати різні образи, роблячи своїх власниць чарівними. Деякі жінки збирають справжні колекції браслетів і Шармів до них, завжди стежачи за новинками.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...