Вівторок, Бер 2, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Особливості вибору автомобільних фар

Вівторок, 19 січня 2021 року

Від правильного вибору фар для автівки буде залежати безпечність пересування ввечері, вночі, у погану погоду. Основні критерії вибору – робочий ресурс, яскравість світла. Звертайте увагу на зручність обслуговування, заміни. Цікавить якісна оригінальна фара для Опель Вектра, інше авто чи аналог? Розглянемо усі особливості покупки.

опель

Модель та марка авто

Це перший і один з найважливіших критеріїв. Універсальні фари також є, проте основна частина моделей – це спеціалізовані вироби. Якщо хочете пошукати заміну, якісний аналог, слідкуйте за тим, аби фари вписувались в дизайн автомобілю, мали оптимальні габарити. Дізнатись про розміри можна з інструкції чи зробити заміри самостійно.

Маркування вказує на:

  • категорію ТЗ;
  • країну видачі сертифікату;
  • силу світлового потоку;
  • індекс офіційного затвердження.

Літеру С використовують для маркування фар ближнього світла, R – далекобійних, S – ламп-фар, H – галогенної оптики, PL – пластикового розсіювача.

авто

Оригінал чи ні

Вибір товарів у продажу представлено чималий, проте далеко не кожна фара є оригінальною. Дивіться не тільки на доступність та постійну наявність – набагато важливішою буде відповідність стандартам. Економити треба з розумом – дешеві приборі низької якості мають мінімальний ресурс, довго просто не прослужать вам. Також може тьмяніти скло.

Якщо потрібен аналог адекватної якості, дізнайтесь, які варіанти доступні у продажу. Для авто на гарантії краще буде брати оригінальні комплектуючі, в такому випадку ви не порушуєте умов офіційного сервісу.

Які бувають типи ламп

Важливий критерій вибору – тип ламп, що встановлено у фарі. Галоген поступово втрачає популярність, оскільки має недостатню енергоефективність. Чутливість до механічних факторів висока, що у даному випадку недолік.

Ксенон – більш сучасне рішення, такі лампи мають хорошу енергоефективність, високу вартість, значний період експлуатації. Вартість однієї одиниці висока, проте в загалом ви не переплачуєте. Важливо правильно виконати установку.

Лишились питання?

Ви можете задати їх менеджерам інтернет-магазину. В Україні вигідні умови співпраці пропонує магазин «Автозапчастини». Тут ви знайдете максимальний асортимент продукції високої якості. Менеджери допомагають у виборі, виконують швидку відправку товару. Замовлення приймаються від покупців з різних кутків України.

Comments   

загрузка...