Вівторок, Бер 2, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

В Харбіні житлові комплекси закривають, а городян автобусами відвозять на ізоляцію (Відео)

Вівторок, 9 лютого 2021 року

Медичний працівник бере мозок у чоловіка, в той час, коли люди шикуються в чергу для здачі аналізів на коронавірус COVID-19 в офісній будівлі в Харбіні, провінція Хейлунцзян на північному сході Китаю, 14 січня 2021 року. STR/AFP via Getty Images

Епідемія вірусу КПК* (COVID-19) в китайському місті Харбін провінції Хейлунцзян як і раніше не слабшає.

В інтернеті з'явилися відеоролики (від 31 січня), на яких видно, що в Харбіні багато житлових комплексів закриті, а городян відвозять в місця ізоляції.

Проте ніяких офіційних повідомлень з цього приводу не було, місцева влада мовчить. Народ підозрює, що уряд приховує епідемічну ситуацію.

Увечері 31 січня в житловому комплексі району Даолі з'явилося кілька великих автобусів, що везли людей в місця ізоляції. Крім того, житлові будинки цього блоку будуть закриті ще 14 днів.

У багатьох мешканців не було часу підготувати все необхідне для 14-денного карантину, тому їм довелося терміново бігти в магазини.

В інтерв'ю з журналістом The Epoch Times мешканка комплексу підтвердила, що у них знайшли підтверджений випадок захворювання. Увечері 31 січня всіх мешканців одного під'їзду відвезли на карантин.

«Вивезли всіх від першого поверху до 30-го. А інший під'їзд повністю закрили».

За словами жінки, 1 лютого в її комплексі всі жителі вдруге пройшли тест на нуклеїнові кислоти. Після їм несподівано повідомили, що вранці наступного дня всі квартири закриють.

«Ми не зможемо вийти. Будинки відкриють тільки після Нового року [за місячним календарем], але коли закінчиться ізоляція — ще невідомо».

Як пояснила жінка, у них проживає 1700 сімей. Всі виявилися ізольованими в будинках, за винятком тих, кого відвезли.

Увечері 31 січня мешканців з іншого житлового комплексу району Даовай теж помістили на карантин.

В районі Хулань в зоні підвищеного ризику закрили ще два житлових блоків. А після третього тестування на нуклеїнові кислоти багатьох жителів цього району забрали на ізоляцію.

Джерело: The Epoch Times

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Comments   

загрузка...