Четвер, Бер 4, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

На що звернути увагу при виборі стоматолога

Вівторок, 9 лютого 2021 року

Вартість послуг стоматолога

Більшість людей при виборі стоматолога в першу чергу звертають увагу на вартість його послуг. Вона буде вища в тих клініках, в яких встановлено інноваційне обладнання, працюють висококваліфіковані медики і використовуються дуже якісні, але дорогі витратні матеріали. Тому краще не лікувати зуби в тій клініці або приватному кабінеті, де пропонують дуже низькі ціни на послуги. Цілком можливо, що вас буде обслуговувати недосвідчений молодий лікар, який використовує бюджетну техніку і матеріали. Якість лікування в такому кабінеті може бути дуже поганою.

вартість послуг

Де можна знайти хорошу клініку в Києві?

Для того, щоб отримати допомогу висококваліфікованих лікарів, вам варто звернутися в стоматологічну клініку Люмі-Дент. При цьому записатися на прийом ви можете на її офіційному сайті, що дуже зручно. У клініці надають різні стоматологічні послуги, починаючи від зняття відкладень на зубах за допомогою ультразвуку і закінчуючи установкою імплантів.

стаматологія

На що звертати увагу при відвідуванні лікаря

Вперше прийшовши на прийом до стоматолога, оцініть стан його кабінету. У ньому повинна панувати ідеальна чистота, не повинно бути ніяких неприємних запахів, грибка на стінах тощо. У кабінеті повинні бути всі необхідні меблі для відвідувачів, і для зберігання інструментів та матеріалів. Меблі повинні бути в гарному стані — ніяких потрісканих крісел із засаленими підлокітниками, скрипучих стільців і шафок з тріснутим склом.

стаматолог

Також обов'язково поцікавтеся тим, яку гарантію надає ваш стоматолог на конкретну послугу. У кожній хорошій клініці гарантію пацієнтам видають обов'язково. Якщо ж лікар відмовиться вам її надати, то краще рушайте до іншого стоматолога.

лікування зубів

Вивчіть інформацію про клініку

Перед тим, як піти в конкретну клініку, не полінуйтеся зайти на її сайті і почитати про працюючих у ній лікарях, про їх кваліфікацію, про обладнання, яке використовується для лікування, вивчіть перелік послуг. Вся інформація на сайті клініки повинна бути викладена професійною мовою, але водночас і зрозуміло. Також на сайті повинні бути вказані ціни на різні послуги, а також представлена ​​інформація про акції та спеціальні пропозиції. Не буде зайвим прочитати і відгуки про клініку, які без проблем можна знайти на різних форумах або навіть в соціальних мережах.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...