Субота, Тра 15, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Поради вантажникам на кожен день при роботі

Четвер, 18 лютого 2021 року

Послуги вантажників можуть знадобитися при квартирному та офісному переїзді, під час новосілля, при необхідності підняти на поверхи громіздких і важких меблів і побутової техніки. Кожен, кому необхідна допомога в цьому, може скористатися сервісом мувінгової компанії Марсель. На допомогу вам прийдуть послуги вантажників, які не тільки якісно й акуратно перенесуть речі, але й допоможуть розібрати і зібрати меблі та вирішити інші питання при переїзді.

Самим же вантажникам потрібно пам'ятати, що при виконанні кожного замовлення вони повинні стежити не тільки за якістю своєї роботи, але і за власним здоров'ям і безпекою.

вантажник

Одяг вантажника

Для роботи з важкими предметами вантажникові необхідний міцний спецодяг без зайвих елементів, які можуть заважати вільно рухатися. Для захисту долонь і поліпшення зчеплення при перенесенні речей потрібно використовувати якісні рукавички. Взуття вантажника повинно мати міцну підошву, яка не буде ковзати навіть по вологій поверхні.

вантажники

Правила підйому важких предметів

При підйомі важких речей потрібно намагатися тримати спину випрямленою і не горбиться. Так навантаження буде рівномірно розподілятися на всі м'язи. При перенесенні вантажів потрібно дивитися вперед і під ноги, щоб не пропустити перешкоди.

вантажник

Піднімаючи вантаж, не робіть різких ривків, оскільки це може обернутися травмуванням м'язів або суглобів. Підіймати потрібно плавно, але якщо вантаж здасться вам занадто важким, то краще відразу ж попросити кого-небудь з напарників допомогти вам.

При підйомі вантажу з підлоги потрібно зігнути ноги в колінах, при необхідності можна опуститися на одне коліно. Тримати ноги повністю випрямленими і нагинатися не можна, адже тоді ризик пошкодження м'язів зростає.

завантаження

Завантаження речей у вантажний транспорт

Перед завантаженням тендітні речі потрібно упакувати в картонні ящики, попередньо обернувши предмети папером або пухирчастою плівкою. Ті речі, з яких може вилитися рідина (наприклад, пластикові пляшки з побутовою хімією), краще загорнути в поліетиленові мішки. На кожному ящику можна написати, які саме предмети в нього складені, щоб потім не виникло плутанини при розвантаженні.

Предмети першої необхідності потрібно завантажувати в автомобіль першими. Після розвантаження вантажники дістануть їх останніми, і знайти їх господарям квартири або офісу буде простіше.

Для закріплення речей на транспорті потрібно використовувати мотузки. Вони повинні бути добре натягнутими і надійно фіксувати вантаж. Між тими речами, які можуть подряпатися одна об одну при перевезенні, варто покласти шматки картону.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...