Субота, Тра 15, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Засіб пересування для активних дітей, або як обрати самокат для дитини

Середа, 10 лютого 2021 року

Самокат – один з найпопулярніших видів транспорту для активних дітей. На ньому не лише просто навчитися їздити, але його зручно брати з собою через невеликі габарити. Тому ми вирішили розібратись, як обрати самокат, щоб було зручно і дітям, і дорослим.

дитячій самокат

Самокат стимулює фізичний розвиток малюка

Самокат для дітей поєднує відразу три функції: це засіб пересування, іграшка та спортивний тренажер. Перший такий транспортний засіб можна купити дитині, коли вона навчиться досить добре ходити, тобто в 1,5-2 роки. Якщо малюк не готовий до такої іграшки, рекомендуємо обрати альтернативну модель з сидінням. Такі дитячі самокати є в інтернет-магазині Panama за цим посиланням https://panama.ua/categorys/76435/.

самокат

Їзда на самокаті покращує здоров'я та стимулює фізичний розвиток дітей. Ось декілька прикладів, як це відбувається.

 • Під час такої прогулянки рухаються одночасно майже всі групи м'язів – це розвиває координацію рухів.
 • Малюк витрачає на третину більше енергії, ніж під час їзди на велосипеді.
 • Покращується робота серця, судин та легенів.
 • Під час катання дитина періодично переводить погляд з ближніх об'єктів на дальні точки. Це тренує зір та концентрацію уваги.

самокат дятячій

Як і будь-яка фізична активність, катання на самокаті має недоліки. По-перше, дитина може впасти. Але падіння з низької конструкції на невеликій швидкості – це процес навчання та розвитку малюка. Щоб допомогти малюку адаптуватись, ви можете придбати йому наколінники та шолом. По-друге, існує міф, що катання на самокаті спричинює сколіоз. Ортопеди спростовують цю інформацію, але якщо ви хочете розподілити навантаження рівномірно на обидві частини тіла, навчіть дитину відштовхуватись двома ногами по черзі.

Kick scooter

Обирайте самокат в залежності від віку малюка

Якщо ви не знаєте, який самокат обрати, зверніть увагу на такі критерії.

 • Матеріал, з якого зроблений корпус. Для довговічного використання вибирайте модель з металевим корпусом.
 • Зручність платформи. Для безпечної їзди обирайте платформу з прогумованими виступами або зі спеціальними наклейками проти ковзання.
 • Вагу та розмір транспортного засобу – металеві конструкції зазвичай важчі, ніж пластикові.
 • Наявність та розташування гальм. Якщо вони знаходяться на задньому колесі, ймовірність упасти значно менша.
 • Колеса. Чим молодша дитина, тим більше має бути коліс. Вузькі колеса ідеальні для катання по асфальту або плитці. Моделі з широкими колесами більш функціональні, адже можуть підкорити ґрунтову дорогу та траву. Колеса можуть бути пластикові, надувні та з гумовим накладним верхом. Два останніх типи вважаються довговічними, адже вони краще амортизують і тихіше крутяться.
 • Кермо. Воно повинно регулюватись за висотою, а ручки не повинні піддаватись ковзанню. Також зверніть увагу на розташування гальм: якщо вони знаходяться на задньому колесі, ймовірність упасти значно менша.
 • Можливість скласти корпус. Якщо у вас є проблеми зі зберіганням самокату, або ви плануєте його брати у подорожі, обирайте складну модель. Обов’язково перед купівлею, або під час отримання товару перевірте конструкцію на міцність: частини самоката повинні бути міцно зафіксовані.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...