Субота, Тра 15, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

На що звернути увагу при виборі дитячого одягу

Вівторок, 9 лютого 2021 року

Яким має бути правильний дитячий одяг і на що звернути увагу при виборі в першу чергу? Є кілька факторів, що визначають якість одягу і його безпеку для малюків.

одяг для малюків

Тканина — натуральна або синтетична?

Перше, що повинно хвилювати при покупці дитячого одягу — склад тканини. Чим менше дитина, тим більш натуральною, дихаючою і м'якою повинна бути тканина. Більш того, в перші пів року дітям потрібно вибирати одяг без швів або з зворотними швами, щоб уникнути натирання шкіри.

одяг малюків

Старшим дітям допускається купувати одяг з додаванням синтетики для підвищення зносостійкості. Це правило не стосується спідньої білизни, що контактує з тілом дітей. Синтетичні волокна (поліефір, нейлон, капрон, акрил, лайкра та ін.) допускаються в складі верхнього одягу, шкільної та спортивної форми, костюмів для карнавалів і випускних.

дитячий одяг

Моделі, фасони — так чи так важливо?

Модниками дітей роблять їхні батьки. Чи потрібно це самим малюкам? До певного віку ні, але починаючи з двох-трьох років діти починають розбиратися в кольорах, фасонах і з задоволенням носять стильний одяг, відчуваючи приналежність до світу дорослих, красивих і успішних. Саме тому старшим діткам можна і потрібно купувати модний одяг, таким чином, прищеплюючи почуття смаку і стилю з дитинства. Великий вибір якісного дитячого одягу пропонує інтернет-магазин Сонечко. На сайті solnyshko.kiev.ua ви знайдете усе для ваших діточок і обов'язково скористайтеся акційними пропозиціями.

дитячій одяг

У перший рік життя вибір фасону для малюків повинен бути продиктований виключно зручністю. Це обов'язкова відсутність складної у використанні фурнітури, продумані вирізи, вільний крій.

Якщо ви початківці у батьківстві і у вас є будь-які питання або сумніви при виборі, не соромтеся звернутися з найбезглуздішими питаннями в магазин дитячого одягу до консультанта-продавця. У хороших магазинах продавці проходять спеціальні тренінги і повинні знати про одяг, який продають практично все. Професійні консультанти допоможуть вам вибрати модні новинки, правильний склад тканини і розмір.

дитячі кольори

Кольори і відтінки — які вибрати?

З перших місяців життя у малюків вже розвинені колірні переваги. Практично всі малюки байдужі до темних тонів, проявляючи підвищений інтерес до яскравих кольорів: жовтого, зеленого, блакитного. Фаворитом серед кольорів у більшості діточок до певного віку є червоний.

Вибирати одяг для малюків важливо, враховувати їх смаки в першу чергу і тільки потім відштовхуючись від таких понять, як стійкість до забруднень. З ранніх років діти повинні навчитися носити одяг із задоволенням, змінюючи кольори під настрій. Виключно темні «немаркі» тони в дитячому гардеробі — нонсенс.

розмір

Розмір — чи варто купувати одяг «на виріст»?

Речі «на виріст» — поняття, що закріпилося в підсвідомості багатьох батьків, які застали епоху СРСР. Тоді такий підхід вважався єдино правильним і раціональним. Сьогодні, коли одяг для дітей доступний за ціною, а асортимент магазинів регулярного оновлюється, то необхідності в такій сумнівній економії немає.

Так само як і дорослим, малюкам приємно і зручно носити одяг за розміром — не надто тісний або вільний. Вироб не повинен сковувати рухів, яким би модним і дорогим він не був. Комфорт і безпеку дитини потрібно ставити на перше місце, а в цілях економії замінити звичний шопінг на покупки в інтернет-магазині, особливо в сезонний період акцій і знижок.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...