Субота, Тра 15, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Відпочинок і оздоровлення в Трускавці

Четвер, 11 лютого 2021 року

трускаыець

Які б ліки проти усіх хвороб не вигадували вчені, найкращим способом відновлення і дорослого, і дитячого організму як і раніше продовжує залишатися повноцінний відпочинок. Спокійні і розмірні дні, проведені в екологічно чистій зоні, позитивно впливають на весь організм, а також сприяють посиленню відновлювальних здібностей організму. Найкраще потребу людини у відпочинку може задовольнити готель Весна (Трускавець), чисте повітря і природні особливості якого є ідеальними умовами для відновлення здоров'я. Серед численних готелів і санаторіїв курортного містечка, в яких можна продуктивно відпочити він вважається одним з найкращих.

готель весна

Комфорт і затишок для гостей Трускавця

"Весна" — це готель призначений для повноцінного відпочинку і оздоровлення. В готелі 239 номерів, від економкласу до люксу, який би ви не вибрали він буде укомплектований усіма необхідними для комфортного проживання зручностями: санвузли із завжди гарячою і холодною водою, нові меблі, сніданок, обід та вечеря по типу "шведський стіл".

карта проїзду

Крім якісного номерного фонду в розпорядження постояльців на території готелю також надаються різні варіанти дозвілля:

  • SPA-зона;
  • ресторан;
  • дитяча кімната;
  • Wi-Fi та інтернет;
  • цілодобовий паркінг;
  • медичний центр
  • бювет та інші варіанти проведення часу.

трускавець

Оздоровчі заходи

Паралельно з позитивними емоціями гості курорту також можуть принести користь своєму здоров'ю, відвідуючи під час відпочинку медичний центр «Мед Палас», який розташований у 250 м від готелю і вважається найкращим в регіоні. Він спеціалізується на лікуванні шлунково-кишкового тракту, печінки, покращення обміну речовин, діагностика та лікування урологічних захворювань, цукрового діабету тощо. У медцентрі проводиться не тільки лікування, а й профілактика багатьох захворювань, а також процедури, спрямовані на омолодження організму й активацію його прихованих ресурсів.

Вартість проживання містить:

  • приймання мінеральної води;
  • консультацію терапевта;
  • триразове харчування.

Доступні два основних тарифів «Лікувальний» і «Проживання з харчуванням».

Розташування в центрі Трускавця готелю Весна робить його дуже популярним і заповненим в будь-яку пору року. В 100 м знаходиться бювет мінеральних вод №1.

Гарного вам відпочинку і оздоровлення!

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...