Середа, Кві 14, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Що таке хосомакі і з чим їх їдять

Середа, 7 квітня 2021 року

Різновидів ролів існує дуже багато, про що не з чуток знають любителі японської кухні. Якщо ви заглянете на сайт  служби доставки "Суші Львів", то серед інших ролів побачите і хосомакі. Які ж особливості цієї страви і чим вона відрізняється від інших ролів?

хосомакі

Рецептура хосомакі

Головна особливість рецептури ролу хосомакі — її простота. Це стосується перш за все начинки, яка в цих ролах зазвичай складається з одного інгредієнта. У складі хосомакі є водорості норі, в які загортають рис і начинку. Це може бути шматочок вершкового сиру, риби або якого-небудь іншого продукту. Завдяки простоті рецепта і обмеженій кількості інгредієнтів хосомакі мають чистий, класичний смак без різноманіття складних відтінків. Цей рол повинен сподобатися тому, хто не любить дуже мудрі, багатокомпонентні начинки і вважає за краще просту і зрозумілу японську їжу. До речі, в самій Японії хосомакі користуються великою популярністю, їх часто замовляють в ресторанах.

приготування хосомакі

Особливості приготування і подачі

Для приготування хосомакі зазвичай беруть половинку аркуша водоростей норі, а не цілий лист. Рибу або інший продукт, який використовується в якості начинки, нарізають тонкими смужками для того, щоб рол було зручніше і простіше згортати. При згортанні докладають певне зусилля, намагаючись зробити рол щільним і тугим. Далі його нарізають на невеликі шматочки, акуратно викладають на тарілку і подають до столу.

суші

Важливо, щоб хосомакі подавалися відразу ж після приготування. Їх не варто зберігати в холодильнику, хоча при необхідності можна залишити їх там на кілька годин. Свіжа риба є швидкопсувним продуктом, так що чим раніше ви з'їсте свіжоприготовлені роли, тим краще.

суші хосомакі

Подавати хосомакі варто з соєвим соусом і васабі. Цікаво, що в Японії чоловікам дозволяється їсти такі роли руками, без використання паличок. Жінкам же так робити не можна, і палички для них обов'язкові.

Якщо ви хочете трохи поекспериментувати, то можете спробувати приготувати хосомакі своїми руками. Багато інгредієнтів вам для цього не знадобиться. Головне — це правильно вибрати і відварити рис, а також купити якісну свіжу рибу або морепродукти для начинки. Спеціальна циновка допоможе вам туго згорнути роли, хоча з першого разу це може і не вийти. Тренуйтеся і експериментуйте, щоб навчитися готувати смачні хосомакі дома і дивувати ними своїх гостей.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...