Понеділок, Вер 27, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Правильний вибір шпалер для квартири

Вівторок, 6 квітня 2021 року

Вибір шпалер може здатися елементарною справою, і багато покупців керуються при цьому тільки їх зовнішнім виглядом. Але такий підхід до вибору є неправильним. Щоб вибрати хороші шпалери для стін, потрібно враховувати специфіку використання приміщення, інтер'єр у квартирі, і навіть її мікроклімат.

шпалери в квартирі

Призначення приміщення та види шпалер

Якщо ви купуєте шпалери для обклеювання стін в житлових кімнатах, то можете вибрати матеріал будь-якого виду. Але для обклеювання кухні краще не використовувати звичайні паперові шпалери, які швидко прийдуть в непридатність через підвищену вологість у приміщенні. В кухні можна поклеїти бамбукові шпалери або шпалери зі скловолокна, які добре переносять вологість.

обої

Для житлових кімнат ідеально підходять текстильні шпалери. Вони мають оригінальний зовнішній вигляд, не виділяють в повітря шкідливі речовини і виглядають дуже стильно. Якщо ж ви хочете мати можливість міняти обробку кімнати, не переклеюючи шпалери, то купуйте ті, які можна перефарбовувати. Ті ж самі бамбукові шпалери або вироби зі скловолокна відмінно підходять для перефарбування.

Дуже ефектно виглядають рідкі шпалери. Основна їхня перевага полягає в тому, що вони лягають однорідним шаром, і після нанесення вологої суміші на поверхні стіни не будуть видні стики полотен, як це трапляється після наклеювання звичайних шпалер.

шпалери

Де найкраще вибирати шпалери?

Щоб не витрачати час на ходьбу по магазинах, для покупки шпалер можна відвідати інтернет-магазин компанії "ЄВРОСТИЛЬ" https://euro-style.kiev.ua/. У ньому можна знайти товари від багатьох вітчизняних і закордонних виробників, і нестачі у виборі у покупця точно не буде. Крім шпалер, в магазині компанії можна вигідно і швидко придбати і багато інших товарів для дому.

шпалери

Колір і малюнок

Вибір шпалер за кольором в першу чергу залежить від розмірів приміщення. Якщо кімната невелика, то її стіни краще обклеїти світлими шпалерами, оскільки темні кольори візуально звужують простір. Для квартири з невисокою стелею варто вибрати шпалери з прямими вертикальними смугами.

шпалери в квартиру

Не варто обклеювати стіни житлових кімнат занадто яскравими шпалерами агресивних і насичених кольорів. Наприклад, насичений червоний колір стін аж ніяк не сприятиме створенню в кімнаті затишної і спокійної атмосфери.

У дитячій кімнаті можна поклеїти спеціальні дитячі шпалери із зображеними на них казковими персонажами, звірами тощо. Для спальні добре підійдуть однотонні полотна або шпалери з ніжним квітковим малюнком.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...