Середа, Кві 14, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як правильно закрутити роли в домашніх умовах

П'ятниця, 26 березня 2021 року

Суші і роли люблять багато хто. Це доводить регулярна завантаженість служб доставки смачної японської їжі. Деякі поціновувачі ролів намагаються готувати їх вдома, своїми руками, і приходять до висновку, що досить складно зробити це акуратно. Особливі складнощі спостерігаються при закручуванні ролів.

роли

Якщо ви не готові до подвигів, але любите якісну японську їжу, радимо замовити доставку суші Smaki-maki в Івано-Франківську. А тим, хто хоче приготувати цю страву сам, пропонуємо покрокову інструкцію по закручуванню ролів.

рис

Рекомендації з приготування

Японські кухарі використовують для закручування ролів бамбуковий килимок — макісу, який також називають циновкою. На його поверхню викладають інгредієнти і закручують рулет-основу.

Для того, щоб він вийшов щільним і не розсипався, дотримуйтеся інструкції:

  1. Підготуйте все, що знадобиться для приготування (рис, начинку, водорості). Поставте на стіл миску з водою кімнатної температури для змочування рук в процесі приготування.
  2. Оберніть макісу харчовою плівкою. Важливо, щоб вона лягла рівним шаром, без заломів і загинів.
  3. Покладіть на неї порційний лист норі гладкою стороною вниз, вирівняйте його поверхню.
  4. Змочивши руку у воді, візьміть жменю рису і рівномірно розподіліть по площі норі.
  5. Покладіть начинку. Ближче до краю норі від центру потрібно покласти пласти риби, потім — вершковий сир, авокадо або огірок, а також інші інгредієнти. Шар начинки повинен бути акуратним і рівним, без виступів.
  6. Поверніть рол, починаючи від найближчого до себе краю килимка. Його потрібно акуратно підіймати, поступово закриваючи шар начинки. Першу «височінь» зафіксуйте циновкою.
  7. Продовжуйте згортання ролу далі, надаючи йому округлу або квадратну форму руками. Періодично потрібно зупинятися, щоб ущільнити рисово-рибний рулет.

роли

Змочіть край норі, що залишився вільними 2-3 см норі і закріпіть ним рулет. Залиште довгий рол на кілька хвилин, щоб він ущільнився, і розріжте його на однакові акуратні порції гострим ножем.

приготування ролів

Кілька секретів

При поділі довгого ролу зробіть розріз спочатку по центру, а потім діліть кожну з половинок на окремі шматочки. Перед нарізкою змочіть лезо ножа в холодній воді.

Овочі та рибу для начинки нарізайте довгими смужками. Риба обов'язково повинна бути холодною: тримайте її в холодильнику до тих пір, поки не потрібно буде укладати начинку в рол.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...