Понеділок, Жов 25, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Переваги килимового покриття

Субота, 20 березня 2021 року

Килимове покриття відрізняється від звичайного килима насамперед тим, що випускається у великих рулонах, від якого можна відрізати полотна, розмір і форма якого відповідатиме розмірам і формі конкретної кімнати. Килими ж мають стандартні розміри.

килимове покриття

Головні критерії вибору килимового покриття

Вибираючи його, орієнтуйтеся насамперед на його відтінок і сполучуваність з інтер'єром кімнати. Також звертайте увагу на довжину ворсу і його щільність. Якщо купуєте покриття для дитячої кімнати або спальні, то краще вибирати найбільш м'яке, з довгим ворсом. Для коридору або вітальні краще вибрати покриття з більш низьким ворсом і щільне.

килим

Для виготовлення килимових покриттів використовуються натуральні і синтетичні матеріали. Якщо ви страждаєте від алергії або у вас є маленькі діти, то краще вибирати то покриття, яке містить більше натуральних волокон, ніж синтетичних.

Що стосується виробника, то краще вибирати оригінальні покриття відомих марок — так ви будете впевнені в тому, що перед вами по-справжньому якісна річ, безпечна для здоров'я, красива і стійка до зносу. Замовити ж різноманітні килимові покриття відомих брендів ви зможете в інтернет-магазині Ratio.ua. Крім високоякісного ковроліну, в асортименті магазину представлений лінолеум, штучна трава, текстиль та інші покриття для підлоги.

килимове покриття

Трохи про переваги килимового покриття

Воно відмінно підійде для будь-якої кімнати, постелити його можна навіть на кухні. Килимове покриття ідеально підійде в тому випадку, якщо у вашій квартирі прохолодна підлога. Ходити по ньому після укладання покриття буде набагато приємніше.

килим

Килимове покриття варто купити тим, у кого є діти або літні родичі. Воно не ковзає, тому ходити по ньому завжди буде безпечно. Крім того, м'які волокна надають певний ортопедичний ефект, знижуючи навантаження на суглоби і м'язи.

килим

Після укладання килимового покриття ви помітите, що в кімнаті стало менше пилу. Так відбувається тому, що все осідає на підлогу пил затримується у ворсі, звідки при збиранні воно всмоктується пилотягом. А ось якщо підлога буде гладкою, то при ходьбі всі осілі на неї порошинки будуть знову підійматися в повітря, потім потрапляти в легені при диханні. Так що можна сказати, що килимове покриття ще й приносить користь нашому здоров'ю.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...