Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Що потрібно знати про купівлю квартири в новобудові

П'ятниця, 12 березня 2021 року

Мабуть, складно назвати подію, яка більшою мірою впливає на рівень комфорту життя, ніж придбання гідної нерухомості. Власна квартира, де ти сам всім розпоряджаєшся — запорука здорової нервової системи та гарного настрою.

новобудова

Колишні мешканці студентських гуртожитків, а також люди, які живуть з батьками або на орендованих квартирах, розуміють це як ніхто інший. Момент придбання свого житла — неймовірно хвилюючий і приємний. І дуже важливо, щоб життя на новому місці було максимально комфортним і радісним. Новобудови мають ряд переваг перед квартирами в старих будівлях. З найкращими забудовниками можна ознайомитися на порталі Вдома https://vdoma.online/ новобудови у Львові — оригінальні проєкти, вся інформація про забудовників (з якого року існує компанія, скільки будинків здано в експлуатацію і скільки будується, ціни від забудовника).

новобудова

Як вибрати ідеальну квартиру?

Що входить в поняття «ідеальна квартира»? На це питання є безліч відповідей, і всі вони залежать від смаків і фінансових можливостей покупців. Важливо, щоб у квартирі було приємно перебувати, щоб вона не вимагала надмірно великих витрат на ремонт і щоб сусіди були благополучними. Як правило, цим критеріям ідеально відповідають квартири в новобудовах:

  • сучасні планування дозволяють грамотно зонувати простір;
  • робити ремонт у квартирі, яка знаходиться в новобудові, простіше і дешевше, ніж у вторинному житловому фонді, тому що не потрібно знімати стару обробку, міняти проводку, вікна і витрачати на це час і гроші — ремонт робиться «з чистого аркуша»;
  • сусіди — такі ж новосели, як і ви, і частіше за все у вас буде плюс-мінус однаковий соціальний рівень (особливо цю перевагу оцінять ті, кому доводилося жити поруч з неблагополучними сусідами).

будівництво

Що може стати перешкодою для тих, хто хоче купити квартиру в новобудові?

Ринок нерухомості зараз пропонує величезну кількість квартир найрізноманітнішого цінового діапазону — від економкласу до елітних новобудов у самому центрі міста. Тому інвестору, який тільки почав вникати в усі його нюанси, складно розібратися, що до чого. Як зрозуміти, якому забудовникові можна довіряти? На якій стадії будівництва найкраще купувати квартиру? Чому квартира в передмісті буває більш вигідною інвестицією, ніж квартира в центрі міста? Розглянемо ці питання далі.

ремонт квартири

На яких забудовників звернути увагу при покупці квартири?

Безумовно, найкращу репутацію на ринку нерухомості мають забудовники, в активі яких вже є реалізовані проєкти.

квартира

На якій стадії будівництва найкраще купувати квартиру?

З цього питання думки різних інвесторів розходяться. Традиційно на початковій стадії будівництва квартира коштує дешевше, а до моменту здачі будинку в експлуатацію ціна збільшується. Але зате інвестору не потрібно чекати.

У готовому, зданому в експлуатацію будинку, якщо поквапитися, можна також придбати вигідно житло.

Чому квартира в передмісті буває більш вигідною інвестицією, ніж квартира в місті?

Не секрет, що вартість умовного квадратного метра нерухомості в центрі Львова вища, ніж квадратного метра в передмісті. При цьому, як показує порівняння якості, то вона майже однакова.

Хочеться побажати кожному інвестору з мінімальними витратами сил і часу знайти квартиру своєї мрії за доступною ціною. Безумовно, перевірені забудовники — найкращий помічник у цьому питанні.

Comments   

загрузка...