П'ятниця, Кві 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як обрати клініку для лікування алкоголізму?

Субота, 27 лютого 2021 року

Алкоголізм – тяжка хвороба, яка потребує лікування. Але позбутися її самотужки неможливо. Для успішного лікування потрібна допомога лікаря. Сьогодні працює досить багато різноманітних реабілітаційних центрів та клінік, які обіцяють вилікувати від згубної звички. Тож як обрати той заклад, в якому дійсно зможуть допомогти?

алкоголізм

Як обрати реабілітаційний центр?

Шукаючи наркологічну клініку, варто звертати увагу на такі критерії:

  1. Наявність ліцензії та інших необхідних документів. Сьогодні нескладно знайти центр, який працює без жодних документів. Зазвичай тут пропонують мінімальні ціни. Але без наявності ліцензії клініка не має права проводити лікування, підписувати договори. Тому на професіональний підхід тут можна не сподіватися.
  2. Формат надання послуг. Деякі клініки не мають власної юридичної адреси та приміщення. Вони пропонують лікування вдома у пацієнта. Тому набір послуг у них обмежений. Медичний центр повинен існувати не лише на папері. В нього повинна бути будівля, де лікарі зможуть проводити діагностику, лікування. Бажано, щоб тут був цілодобовий стаціонар.
  3. Перелік послуг. Хворим на алкоголізм потрібно не лише кодування. Для них також важлива можливість пройти комплексну діагностику, отримати консультацію психолога і т. д. В клініці все це повинно бути, бо лікування має бути комплексним.
  4. Умови. Перед підписанням договору з клінікою важливо перевірити умови, які вони пропонують. Хворому тут доведеться перебувати тривалий час, тому важливо, що він почував себе комфортно.
  5. Медичний персонал. В реабілітаційному центрі мають працювати не лише наркологи. Лікування алкоголізму – це складний процес, який потребує допомоги різних спеціалістів (невропатологів, гастроентерологів, психіатрів, терапевтів). Тільки всебічний підхід до проблеми дасть шанс на її позитивне вирішення.

В Києві пройти лікування алкоголізму можна к Медичному Центрі Василенко https://centervasilenko.ua/. Клініка має ліцензію, сучасне обладнання та стаціонар, а кваліфіковані лікарі різних спеціалізацій підбирають індивідуальну схему відновлення здоров’я для кожного пацієнта.

алкоголізм

Як обрати лікаря?

Обравши реабілітаційний центр, залишилось знайти нарколога. Кваліфікований спеціаліст буде відповідати наступним критеріям:

  1. Кваліфікація. Сюди відносять профільну освіту, досвід роботи, наявність дипломів, сертифікатів. Важливо, щоб лікар використовував у своїй роботі нові технології лікування. Добре, якщо спеціаліст регулярно проходить перепідготовку, бере участь у семінарах та постійно підвищує свій професіональний рівень.
  2. Способи лікування. Лікар повинен не тільки призначати медикаменти, а ще й використовувати в своїй практиці психотерапію, кодування та інші методики. Важливо, щоб кожне своє призначення він міг пояснити пацієнту. Курс терапії повинен призначатися індивідуально для кожного хворого.
  3. Особисті враження. Ефективність лікування залежить від можливості налагодити контакт між лікарем та пацієнтом. Важливо, щоб хворий міг довіряти наркологу. Тому спеціаліст повинен викликати довіру, впливати на настрій та мотивувати на лікування.

Обираючи клініку та лікаря, не зайвим буде поцікавитися відгуками про них. Тож варто поспілкуватися з тими, кому обраний спеціаліст вже зміг допомогти побороти алкоголізм. На сайті Медичного Центру Василенко присутні відгуки про лікування алкоголізму https://centervasilenko.ua/likuvannya-alkogolizmu, а також э детальна інформація про етапи боротьби з пагубною звичкою.

Довіряйте здоров’я своїх близьких тільки кваліфікованим та досвідченим лікарям!

Comments   

загрузка...