П'ятниця, Кві 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Цікаві факти про суші

Субота, 27 лютого 2021 року

суші

У всього є своя історія і культура. Суші не виняток. Існує безліч цікавих фактів про японський делікатес. Ось найцікавіші з них:

  1. Раніше, щоб отримати право на приготування страви, кухар повинен був відучитися десять років. Зараз, правила змінилися на більш м'яку форму. Проте, щоб варити рис, знадобиться два роки досвіду.
  2. Кухар точить свій ніж кожен день, щоб він був гострим і скибочки виходили якомога тонкими й акуратними.
  3. В один момент, суші стали настільки високо цінним блюдом, що в деяких державах ними можна було погасити податок.
  4. Традиційно, делікатес заведено їсти руками, а не паличками. В Японії, таке правило збереглося і по сьогодні. А ось їсти виделкою — поганий тон.
  5. 96% популяцій блакитного тунця скоротилося через те, що його використовують для приготування суші та ролів.
  6. Суші відносяться до ряду сезонних страв. У більшості випадків, для їх приготування використовують рибу. Вона найсмачніша в період нересту, коли велика і жирна.
  7. За традицією, васабі готують з кореня рослини з однойменною назвою. Але в країнах, де немає такої рослини, фарбують хрін і розбавляють його з гірчичним порошком.
  8. Щоб приготувати рибу Фугу для одного з рецептів суші, кухар повинен пройти навчання й отримати ліцензію. Це пов'язано з тим, що неправильне приготування може призвести до смерті. Риба отруйна, а її дія в 12 тисяч разів вища, ніж від ціаніду.
  9. Сьогодні, суші й роли стали предметом мистецтва. Наприклад популярний дизайнер Токіо Кіота загортає делікатес таким чином, щоб всередині виходив малюнок.
  10. Вживання страви, яке приготовлено з порушенням санітарних норм або правил зберігання, може привести до появи глистів та бактеріальних інфекцій. Тому, дуже важливо замовляти суші тільки в перевіреному і надійному місці.

суші

Чому саме Smaki-maki?

Компанія не використовує заморожену рибу. Тільки свіжі продукти найвищої якості. На сайті ks.smaki-maki.com ви можете вибрати не тільки суші, а й піцу, супи, салати, солодощі тощо.

смачні суші

Усі рецепти готуються з дотриманням японських традицій. Але в меню можна знайти ексклюзивні роли і суші від шеф-кухаря.

суші

Любите пунктуальність? Тоді цей сервіс справжня знахідка для Вас. Своєчасна доставка — один з головних принципів роботи компанії. Це пов'язано з правильною подачею, дуже Важливо, щоб страва була ще теплою.

суші

Інтерфейс сайту досить зручний і функціональний. Адже під кожним блюдо вказаний список інгредієнтів, щоб Вам було легше побачите з чого зроблені страви.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком

Comments   

загрузка...