П'ятниця, Кві 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Приватний чи державний будинок для літніх — який вибрати

Середа, 24 лютого 2021 року

Ситуація, в якій необхідно доглядати за літнім родичем, а змоги немає і необхідно влаштувати в будинок для людей похилого віку, може виникнути в будь-якій сім'ї. І тут потрібно буде вибирати між державним і приватним закладом. Якому ж геріатричному будинку варто віддати перевагу?

будинок для людей похилого віку

Рівень обслуговування

Державні будинку для людей похилого віку через мізерне фінансування просто не можуть забезпечити постояльцям високоякісне обслуговування (хоча, звичайно, цього не можна сказати про всі державні установи). А ось в приватних дуже уважно ставляться до якості послуг, адже такі установи повинні бути конкурентоспроможними. Як приклад можна привести послуги пансіонати Life-House, які розташовані в Києві і Київській області, більш детально про пансіонати можна дізнатися на їхньому сайті https://life-house.ua/ru. У такому пансіонаті літня людина може розраховувати на цілодобовий уважний догляд, повноцінне харчування, надання медичної допомоги, організацію цікавого дозвілля тощо.

будинок для людей похилого віку

Матеріальна база

Приватні пансіонати, як правило, можуть похвалитися набагато більш значною матеріальною базою, ніж державні установи. В кімнатах для постояльців можуть бути кондиціонери, телевізори та інша побутова техніка. Також мешканцям може бути цілодобово доступний інтернет. Одним словом, якщо літня людина звикла до комфорту, то їй точно варто вибирати саме приватний пансіонат.

їжа

Меню

Багато літніх людей потребують особливої дієти через захворювання, в період відновлення після операції та з інших причин. Тому в сучасних приватних пансіонатах велика увага приділяється раціону мешканців. В ідеалі кожна літня людина повинна мати можливість харчуватися відповідно до індивідуального меню, складеним дієтологом. Цілком зрозуміло, що мешканцям багатьох державних пансіонатів про таке доводиться тільки мріяти.

 людина похилого віку

Дозвілля

У гарному будинку для літніх, мешканцям обов'язково повинні забезпечити цікаве дозвілля, щоб у вільний час кожен з них міг займатися тим, що йому до душі. При виборі потрібно звертати увагу на те, чи є в будинку бібліотека, кімната відпочинку з настільними іграми і телевізором, спортивний майданчик, зручні пішохідні доріжки на території, лавки тощо. У приватних будинках час від часу влаштовують екскурсії, різноманітні майстер-класи, концерти та інші розважальні заходи.

Мабуть, єдиним недоліком приватних пансіонатів є більш висока вартість проживання в порівнянні з державними установами. Тому при необхідності влаштувати літнього родича в один з таких будинків завжди заздалегідь уточнюйте вартість послуг і те, як вона буде формуватися.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...