Середа, Кві 14, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як захистити рослини від шкідників

П'ятниця, 26 березня 2021 року

Отримати хороший урожай без використання засобів захисту дуже складно. Особливо, якщо мова йде про великі господарства або підприємництва: в цьому випадку виникає необхідність раціоналізації праці й отримання високих результатів при зменшенні вкладень. Обробка ґрунту і культур спеціалізованими речовинами допомагає підвищити стійкість до хвороб, позбутися бур'янів і шкідників. Вибрати засоби захисту для рослин і препарати від шкідників можна в ТМ «Аптеці Садівника». Тут ви зможете придбати не тільки препарати від шкідників, збудників хвороб рослин та бур’янів, а й отримати висококваліфіковані поради з їх використання.

бур'ян

Види захисних засобів

Існує проста класифікація захисних препаратів для рослин, яка передбачає поділ на:

  • Гербіциди — органічні та неорганічні сполуки, які проникають в тканини бур'янів рослині і знищують їх;
  • Інсектициди — препарати для знищення шкідників (комах і личинок);
  • Фунгіциди — засоби для боротьби з бактеріями, вірусами і грибками, які вражають насіння і рослини.

Антиколорад Макс + Тандем

Кожна група препаратів має свою класифікацію, що дозволяє точно підібрати необхідний засіб. Так, наприклад, гербіциди мають підгрупи арборицидів (речовини для ліквідації кущів і дерев) та альгіцидів (з'єднання, що знищують непотрібну водну рослинність). Ознайомитися з якісними фунгіцидними препаратами і придбати необхідний засіб можна в ТМ «Аптека Садівника».

шкідники жуки

Інсектициди і фунгіциди також діляться на різні підгрупи. Серед засобів від комах виділяють препарати, які знищують кліщів, попелиць, личинок та яйця, а також речовини, які відлякують комах або заманюють в пастки. Фунгіциди поділяються на протруйники насіння, засоби для обробки рослин, речовини, які вносяться в ґрунт або використовуються для обробки сховищ.

овочі

Особливості використання захисних засобів для рослин

При використанні будь-якого захисного засобу варто опиратися не рекомендації виробника. Інструкція докладно розповість про дозування, спосіб застосування та періодичність обробки.

Перше застосування, як правило, відбувається в період посадки культур. В цей час протруюють насіння, вносять речовини в ґрунт для знищення шкідників. Плодові дерева обприскують пестицидами за 20 днів до збору врожаю, ягідні чагарники — перед цвітінням. Якщо дотримуватися термінів обробки і технологію виробника, можна отримати хороший урожай без шкоди для здоров'я.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...