Понеділок, Вер 27, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Поради туристу: як купити дешеві авіаквитки

Вівторок, 6 квітня 2021 року

Економія грошей при покупці авіаквитків актуальна для кожного туриста і того, хто літає в інші країни по роботі. Але купити дешеві авіаквитки на літак виходить не у всіх. Якщо ви найближчим часом збираєтеся відправитися в повітряну подорож, то обов'язково прочитайте цю статтю — в ній ви знайдете слушні рекомендації по тому, як купити недорогі квитки на авіатранспорт.

авіаквитки

Користуйтеся спеціальними сервісами з пошуку квитків

Інтернет є головним помічником тому, хто бажає купити авіаквитки дешево. Так, мандрівникові можна порекомендувати скористатися сервісом UniTicket. Відвідавши його, ви зможете вказати потрібний вам напрямок, після чого система видасть найбільш дешеві квитки від різних авіакомпаній. Uniticket.com.ua допоможе знайти дешеві авіаквитки серед 730 авіакомпаній по всьому світу, в тому числі бюджетні авіалінії та лоукостери.

аеропорт

Плануйте подорож заздалегідь

Чим раніше ви почнете планувати свою подорож, тим краще, адже завдяки цьому у вас буде більше шансів на покупку недорогих квитків. В ідеалі потрібно подбати про їх пошук та купівлю мінімум за півтора-два місяці до польоту. Якщо ви можете скласти розклад своїх справ на кілька місяців вперед, то обов'язково скористайтеся цим і замовте квитки раніше.

поанування подорожі

Вибір часу для подорожі

Якщо ви хочете відвідати іншу країну як турист і при цьому заощадити на покупці квитків, не вибирайте для подорожі розпал сезону. Квитки в цей час будуть коштувати дорожче, ніж зазвичай. Наприклад, в Єгипет краще літати навесні, ніж в середині літа. Різниця у вартості путівок може бути дуже суттєвою.

туризм

Послуги лоукостерів

Лоукостерами називають ті авіакомпанії, які пропонують дуже дешеві квитки на авіарейси, але при відсутності більшості традиційних послуг для пасажирів. Звичайно, тій людині, яка звикла подорожувати з комфортом, політ в літаку лоукостера навряд чи дуже сподобається, але ось економія в цьому випадку буде дуже непоганою. Користуватися послугами компаній-лоукостерів варто в першу чергу тим, хто подорожує до сусідніх країн.

авіапереліт

Щоб бути в курсі того, що відбувається з цінами на авіаквитки, намагайтеся завжди стежити за їхніми змінами протягом року. Тоді ви і самі зможете прогнозувати коли буде вигідніше купувати квитки.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...