Середа, Кві 14, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Переваги таргетингової реклами в соцмережах

Вівторок, 6 квітня 2021 року

Таргетингова реклама це різноформатні оголошення, які розміщуються в соціальних мережах.

seo

Що таке орієнтування

Відмінною характеристикою є те, що така реклама буде показана заздалегідь певній категорії користувачів. Таргетолог може самостійно налаштувати показ жінкам або чоловікам, певного віку, в залежності від інтересів або місця знаходження. WOO Company спеціаліст у сфері підвищення ефективності SMM. Вам створять якісний контент, продумають тексти, пропрацюють безліч інтерактивів. І подбають про те, щоб інформація потрапила до тієї аудиторії, якій вона буде максимально корисною та цікавою.

Таргетированная реклама

При цьому рекламне оголошення, в залежності від потреб клієнта, спонукає здійснювати покупку, перейти за вказаним URL або ж поділитися необхідною для подальшої роботи контактною інформацією.

таргетингова реклама

Переваги таргетингової реклами

Таргетингова реклама в інстаграм або в будь-якій інший мережі має ряд переваг. Основний плюс — показ аудиторії, яка чітко відповідає заданим параметрам. Можна встановлювати не тільки перераховані вище параметри, а й ширші. Наприклад, таргетингова реклама в фейсбуці може бути налаштована на людей, які схильні здійснювати ті чи інші дії.

інстаграм

Ще одна важлива можливість, про яку знають не всі, — ретаргетинг. Таким чином можна налаштувати показ на тих, хто вже певним чином взаємодіяв з брендом. Це може бути відвідування сайту, підписка на рекламну розсилку або навіть коментар чи вподобайка.

 реклама

До переваг також можна віднести:

  • Персоналізація оголошень — потенційну цільову аудиторію можна розділити на певні сегменти, під кожен з яких розробити унікальні пропозиції, які в перспективі дозволять домогтися найкращого результату.
  • Ліди можна отримувати навіть в тому випадку, якщо немає свого сайту. При цьому ліди можна отримувати безпосередньо з соціальних мереж, для цього достатньо створити окрему форму. Вона може бути максимально простою: наприклад, досить графи для того, щоб людина могла залишити свої контактні дані.

Таргетингова реклама в соціальних мережах стає все популярнішою. Адже дозволяє ефективно комунікувати з аудиторією. Заповнюючи свої профілі, людина залишає досить багато інформації: сімейний стан, стать, вік, інтереси і навіть місце роботи. Все це дозволяє налаштовувати показ реклами на тих, хто вже потенційно може бути зацікавлений в тому чи іншому продукті.

При цьому SMM просування підходить для розвитку практично будь-якого бізнесу. Головне, чітко визначити цілі, яких ви хочете досягти.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком

Comments   

загрузка...