Середа, Кві 14, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Простота і зручність використання мобільного кондиціонера

Середа, 31 березня 2021 року

Мобільний кондиціонер являє собою більш компактну версію свого "старшого побратима" — звичайного кондиціонера з зовнішнім блоком, який розміщується ззовні будівлі. Головна відмінність мобільного пристрою від звичайного якраз і полягає у відсутності цього блоку. Тому такий кондиціонер не прив'язаний до певного місця установки, і його можна переносити в будь-яку кімнату. Важить він порівняно небагато, а для його запуску не потрібні послуги монтажників. Тобто ви можете використовувати цю техніку відразу ж, як тільки принесете її додому.

Мобільний кондиціонер

Коштують мобільні кондиціонери дешевше звичайних, що також сприяє їх популярності. Цю зручну і просту у використанні кліматичну техніку можна придбати в інтернет-магазині Teplocentr.ua (https://teplocentr.ua/konditsioneri/). У каталозі магазина покупця чекають не тільки мобільні кондиціонери, а все для опалення, водопостачання, водовідведення, вентиляції та кондиціонування, системи управління та контролю, сантехніка, керамічна плитка, запірно регулююча арматура, труби та фітинги й альтернативні джерела енергії тощо.

Мобільний кондиціонер

Особливості експлуатації мобільного кондиціонера

Найбільшу популярність такі пристрої заслужили серед власників маленьких квартир і будинків, оскільки мобільний кондиціонер призначається для роботи в приміщеннях площею не більше 35 кв.м. Моделі для промислового використання відрізняються більшою потужністю, проте сильно шумлять і не підходять для будинку.

Мобільний кондиціонер

Кондиціонер потрібно встановлювати біля дверей або вікна, щоб тепле повітря нормально відводилося з приміщення. Такий прилад можна в будь-який час занурити в багажник автомобіля і відвезти на дачу, узяти з собою на зйомну квартиру або на час літньої відпустки в село. Він буде незамінний в тих будинках, в яких забороняється установка блоків звичайних кондиціонерів на зовнішніх стінах.

холод

Деяким недоліком такого пристрою є його галасливість і невисока в порівнянні з іншими видами кондиціонерів ефективність використання електроенергії. Шумить прилад тому, що всі деталі знаходяться в одному блоці, зокрема і компресор. Тому тим людям, яких дратує галаслива побутова техніка, такий прилад може доставити деякі незручності.

Для того, щоб він прослужив довше і правильно працював, потрібно завжди дотримуватися правил його використання, рекомендовані виробником. Потрібно стежити за станом фільтрів, які завжди повинні бути чистими. Забруднений фільтр буде погано впливати на роботу приладу і погіршувати якість повітря в приміщенні.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...