Середа, Кві 14, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Фальцева покрівля та її переваги

Вівторок, 30 березня 2021 року

Плануючи будівництво будинку, власник ділянки повинен вирішити, яку покрівлю він буде монтувати на будівлі. Існує безліч варіантів. Один з них — фальцева покрівля. Вона складається з металевих листів, які з'єднуються між собою за допомогою фальца — з'єднання у вигляді відігнутої кромки листа. Сьогодні фальцеву покрівлю можна побачити на багатьох приватних будинках та інших будівлях, адже вона має низку переваг.

фальцева покрівля

Яку фальцеву покрівлю вибрати?

Для покупки краще вибирати фальцеву покрівлю від вже добре відомого виробника, якість продукції якого вже перевірена багатьма тисячами покупців. В Україні великою популярністю користується покрівля від компанії "Рууккі". Для її виробництва використовується високоякісна сталь з підвищеною пластичністю. Листи покриваються спеціальним покриттям, яке надійно захищає метал від несприятливих впливів навколишнього середовища і дозволяє йому протягом довгих років зберігати насиченість кольору. Під покрівлею "Рууккі" ваш будинок буде добре захищений від опадів і палючого сонця, а завдяки її довговічності ремонтувати або міняти металеві листи вам доведеться дуже нескоро.

фальцева покрівля Рууккі

Переваги фальцевої покрівлі?

Серед переваг крівлі потрібно назвати насамперед високу міцність металевих листів. Вони можуть витримувати удари і падіння важких предметів, не тріскаються і зберігають свою цілісність. Цим метал вигідно відрізняється від черепиці, яка може розколотися і розсипатися від удару.

Листи мають невелику вагу, тому їх легко транспортувати і підіймати на висоту для монтажу. Завдяки цьому знижуються витрати праці при влаштуванні фальцевої покрівлі, її монтаж не можна назвати важкою роботою. Металеві листи відрізняються жорсткістю, добре зберігають свою початкову форму протягом усього терміну експлуатації.

Ще одна важлива якість крівлі — її пожежобезпечність. Метал не горить, а лише розжарюється під час пожежі. Тому фальцеву покрівлю можна сміливо вибирати для тих будівель, які повинні бути максимально захищеними від займання.

фальцева покрівля Рууккі

Фальцева покрівля має хороші естетичні якості. Листи на виробництві фарбуються в різні кольори, тому покупець завжди зможе вибрати той, який буде добре поєднуватися із зовнішнім оздобленням фасаду будівлі і особливостями його архітектури. З огляду на всі ці переваги, можна стверджувати, що фальцева покрівля становить більш ніж гідну конкуренцію іншим сучасним різновидам покрівлі.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...