Середа, Тра 25, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Професійна гігієна рота і чому варто регулярно користуватися цією послугою

Субота, 18 грудня 2021 року

Професійна гігієна ротової порожнини – така ж звичайна стоматологічна послуга, як і пломбування зубів або імплантація. Але є чимало пацієнтів, які критично ставляться до такої послуги та вважають її замовлення марною тратою грошей. Вони аргументують це тим, що можна добре почистити зуби і вдома, використовуючи для цього зубну щітку і пасту. Тож чи варто регулярно замовляти професійну гігієну ротової порожнини чи можна спокійно відмовитися від неї?

стаматолог

Якість професійного чищення

Якщо ви чистите зуби звичайною щіткою, то вам після цього може здатися, що ви видалили весь наліт повністю, адже в роті відчуватиметься чистота та свіжість. Але насправді щітка не може прибрати весь наліт із зубів. Якась його частина залишиться в важкодоступних місцях, де будуть розмножуватися шкідливі мікроорганізми. Це в результаті спричинить розвиток карієсу та інших захворювань. А ось професійне обладнання чистить зуби дуже ґрунтовно, прибираючи весь наліт. Завдяки цьому знижується ймовірність того, що ви зіткнетеся з якимось зубним захворюванням. Тому час від часу варто замовляти професійне чищення, така послуга сьогодні є у багатьох клініках. Можна скористатися нею і в клініці "Діамант". Це сімейна стоматологія в Тернополі, лікарі якої можуть гарантувати високу якість професійної гігієни та інших послуг.

чистити зуби

Значення професійної гігієни рота

Всім відомо, що краще не допустити появи захворювання, ніж потім лікувати його. Це стосується і захворювань, що вражають зуби та ясна. Щоб запобігти їм, потрібні ефективні профілактичні заходи. Одними з таких заходів є професійна гігієна порожнини рота. У ході процедури видаляється навіть той наліт, який неможливо вичистити за допомогою звичайної зубної щітки. Також повністю знищуються шкідливі мікроорганізми, які не гинуть після звичайного чищення зубів у домашніх умовах. Попереджається утворення зубного каменю, оскільки поверхня зубів ретельно полірується. Тому регулярне замовлення професійного чищення допоможе вам уникнути серйозних проблем із зубами у майбутньому. А це означає, що вам доведеться рідше відвідувати стоматологів та витрачати менше грошей на лікування.

правильно чистити зуби

Після чищення лікар може розповісти вам про те, як правильно доглядати зуби дома в перервах між сеансами професійної гігієни. Не забувайте ці поради та прислухайтеся до них.