• Проблеми та перспективи роботи ОСББ

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 21 липня 2018 року

У чому плюси і мінуси ОСББ?

Про труднощі роботи ОСББ напевно сперечаються всі жителі будинків, життєдіяльність яких управляється таким чином. Як би там не було, але головні переваги ОСББ - це можливість мешканцям будинку самим управляти господарством, не перекладаючи відповідальність на державу, а також можливість якісного поліпшення умов життя. Хоча труднощі часто підстерігають новоспечених керівників уже на самому початку роботи, тому в разі виникнення проблем в управлінні будинком є сенс скористатися допомогою спеціалізованого сервісу для управління і оптимізації ОСББ 365. Цей унікальний сервіс можуть використовувати як безпосередньо керівники, так і самі мешканці, тобто всі, хто бажає брати активну участь у житті будинку.

Одним з головних недоліків створення ОСББ є значний ризик залучення шахраїв, які заради своєї вигоди представлятимуть чужі інтереси, тим самим дуже негативно впливаючи на діяльність об'єднання. Ситуація б набагато покращилася, якби сама держава зайнялася створенням компаній, які були б здатні обслуговувати велику кількість будинків.

Деякі особливості роботи ОСББ

Оскільки держава не може виділити необхідні кошти для капітального ремонту старих будинків у Києві, для комунальних структур будуть більш привабливими нові житлові комплекси. Адже працювати в таких умовах буде набагато простіше і вигідніше.

У будь-якому випадку величезний вплив на якість роботи ОСББ будуть надавати самі мешканці, які просто кровно зацікавлені в поліпшенні ситуації. Також мешканці тих будинків, які обслуговуються на високому рівні і без ОСББ, не прагнутимуть до створення останнього.

Вкрай незручним для більшості мешканців є те, що при сплаті комунальних послуг їм деколи доводиться відповідати за своїх недбайливих сусідів, які вносять оплату несвоєчасно. Адже в разі заборгованості будинок буде відключений, і тоді на те, що ви особисто справно вносили оплату, ніхто дивитися не буде. Тому в кожному подібному випадку з'ясування стосунків між мешканцями аж до судових розглядів неминуче.

Деякі труднощі в роботі об'єднання можуть виникнути і при необхідності збирати гроші на майбутній ремонт будинку. Для зберігання коштів потрібно використовувати банківський рахунок, проте через нестабільність роботи банківської системи довіра до неї падає, що в підсумку призводить і до погіршення управління господарством.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...