• Найвища якість італійських меблів

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 26 липня 2018 року

ⓅІталійські меблі займають одне з перших місць у світі в рейтингу кращих виробників меблів і давно вважаються предметом розкоші та еталоном якості. І це цілком виправдано, адже такі меблі служать своїм господарям дуже довго і часто дістаються нащадкам у спадок у відмінному стані.

меблі

Наприклад, саме такі меблі представлені в салоні італійських меблів "Mobilicasa", завжди модна класика і ультрасучасний мінімалізм. Меблі для спальні, вітальні, їдальні, м'які меблі. Багатий асортимент декору і предметів інтер'єру. А також меблі для кухні. Одним словом, підбираючи якісні меблі, кожен зможе вибрати собі що-небудь за смаком. А точніше не «що-небудь», а чудові меблі італійських виробників.

Чому ж предмети кімнатної обстановки, вироблені в Італії, так популярні серед дизайнерів і цінителів розкоші?

італійська відпочивальня

Переваги меблів з Італії

Високоякісні матеріали. Для роботи італійські меблярі використовують дерево, яке перед експлуатацією ретельно просушують. Завдяки просушуванню деревина стає міцною, її стійкість до механічних пошкоджень зростає. Такі меблі не гниють і не покриваються пліснявою.

  • Екологічність. Меблі в Італії виготовляють без застосування клею, різних просочень і небезпечних складів відповідно до європейських стандартів якості. Ці меблі сертифіковані і проходить усі необхідні перевірки.
  • Класичний дизайн. В основному, італійські дизайнери уникають химерності і намагаються оформляти меблі в класичному стилі, що дозволяє їм вписатися в будь-який інтер'єр. Класика завжди виглядає гідно і солідно.
  • Сучасні механізми і зручні конструкції. Італійські меблі функціональні, вона оснащені сучасними механізмами, які, між іншим, були розроблені саме італійцями.
  • Комфорт і зручність. Ці меблі буде доречно виглядати не тільки в солідних офісах, кабінетах і розкішних будинках. У побуті вона все так само проста, зручна і практична.
  • Красивий, естетичний вигляд. Фігурна різьба, ажурні візерунки, дорога обробка з використанням позолочених матеріалів — усе це дозволяє меблям із Італії мати неповторний вигляд, що запам'ятовується назавжди.

меблі із італії

старовинні меблі

Особливості меблів, вироблених в Італії

Зрозуміло, італійські меблеві компанії педантично ставляться до підбору кадрів — меблевиків, дизайнерів. Тільки талановиті і гідні виробники працюють на італійському меблевому ринку.

Секрет виробництва якісних меблів італійці протягом багатьох років зберігають у секреті. Відомо лише, що такої найвищої якості вони домагаються при суворому дотриманні технології виробництва, ретельним контролем на кожному етапі і завдяки особливому розчину, яким обробляється деревина, склад якого так само засекречений.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...