Четвер, Тра 13, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

До якої школи віддати дитину — до приватної чи державної?

Понеділок, 3 травня 2021 року

У різних містах України сьогодні працює багато приватних шкіл з різними спеціалізаціями й ухилами. Наприклад — приватна школа в Києві Astor School. Але не всі батьки досить добре розуміють, навіщо варто платити за освіту дитини в такій школі, адже в державній вона буде безоплатною. Тим часом різниця в якості освіти між школами з різною формою власності є, і часом вона досить істотна.

приватна школа

 

Що можуть запропонувати дитині в приватній школі?

По-перше, приватні школи набагато краще фінансуються, ніж державні (принаймні, в Україні). Тому в таких школах діти отримують все, що їм необхідно для повноцінного навчання — класи з якісним ремонтом і зручними меблями, безліч різноманітних матеріалів, хорошу комп'ютерну техніку тощо.

приватна школа

По-друге, в приватних школах вчителі зазвичай працюють більш якісно, ніж в школах державних. А вся річ у тім, що вони мають для цього хорошу мотивацію у вигляді високої заробітної плати. Педагог, який працює в таких умовах, кровно зацікавлений в тому, щоб працювати якісно, адже в іншому випадку він може легко втратити варту заздрості роботу, а разом з нею і хороший дохід.

По-третє, учні приватних шкіл мають можливість здійснювати подорожі за кордон, які організовуються самими навчальними закладами. А в школах, ухил в яких зроблений на поглиблене вивчення мов, часто викладають їх носії. Все це сприяє тому, що учень приватної школи в шкільні роки зможе як слід розширити свій кругозір і добре вивчити англійську та інші мови.

іноземні мови

По-четверте, в приватних школах добре організована охорона, а також харчування для дітей. Останнє дуже важливо, адже дитині для навчання потрібні не тільки індивідуальні здібності, але і збалансований раціон. Так що різниця між приватними і державними українськими школами більш ніж очевидна.

школа

Чи варто віддавати дитину в платну школу?

Недолік у приватної школи тільки один — це платне навчання. У всьому іншому вона зазвичай перевершує державну школу. Тому вибирайте приватний навчальний заклад, якщо хочете, щоб ваша дитина отримала якомога якіснішу освіту. Також врахуйте, що поняття безоплатне навчання у державній школі досить відносне. Одна з поширених "традицій" в таких школах — це збирати гроші з батьків "на фарбу і штори". Так що навчання для дитини в державному закладі теж не буде абсолютно безплатним.

Comments   

загрузка...