Четвер, Тра 6, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Комплексний догляд за обличчям. 5 причин спробувати органічну рослинну косметику

П'ятниця, 16 квітня 2021 року

Останні дослідження свідчать: лише близько 10% хімічних сполук, що використовуються в сучасній косметології можна вважати безпечними. Та переважна більшість синтетичних речовин у складі б'юті-засобів є токсичною, їх надмірна концентрація шкодить здоров'ю, а також негативно позначається на зовнішності. Проте існує альтернатива. Це органічна рослинна косметика. Наприклад, британський бренд The Organic Pharmacy ретельно добирає інгредієнти та змішує їх вручну. Засновниця компанії довгий час вивчала фармакологію, гомеопатію та фітотерапію, тож акцентує увагу передусім на чистоті й цілющих рослинних властивостях. У каталозі представлені засоби:

  • догляд за шкірою, у тому числі навколо очей;
  • креми, бальзами для губ;
  • засоби для очищення обличчя та зняття макіяжу;
  • маски;
  • захист від сонця;
  • крем для гоління (для чоловіків).

The Organic Pharmacy

Які переваги має така косметика та чому її варто спробувати, розказуємо далі.

Це безпечно

Сертифіковані б'юті-засоби містять лише натуральні компоненти. Тут немає синтетичних ароматизаторів, барвників, консервантів, парабенів та силіконів, а значить, вам не загрожує атака токсинів, що спричиняють алергічні висипи, акне або більш суттєві побічні реакції.

The Organic Pharmacy

Це ефективно

Наша шкіра засвоює корисні речовини рослинного походження значно краще, ніж штучні аналоги. Дія природної косметики спрямована на глибоке живлення та регенерацію на відміну від звичайних засобів, що дають лише поверхневий ефект.

The Organic Pharmacy

Органіка не викликає звикання

Багато жінок страждають через те, що традиційні косметичні засоби активно впливають на біологічні процеси, які відбуваються в організмі. Рослинні препарати просто стимулюють природне відновлення шкіри.

Природна косметика підходить всім

Її можуть застосовувати діти, вагітні та жінки, що годують, чоловіки, люди з чутливою шкірою. Рослинні креми, лосьйони, бальзами не викликають алергії. Така реакція здебільшого виникає при регулярному контакті з агресивними компонентами звичайних очищувальних засобів та синтетичними віддушками.

Це екологічно

Чи не найважливіша перевага косметики рослинного походження полягає в тому, що процес її виробництва не шкодить довкіллю. Бренди відмовляються від тестів на тваринах, використовують безпечну упаковку.

Якщо у вашій косметичці досі немає такого засобу, саме час його спробувати. Легкі аромати квітів і трав дарують особливе відчуття гармонії та делікатно доглядають за шкірою.

Comments   

загрузка...