Четвер, Тра 6, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Особливості та переваги акрилових дошок для фасадів

Четвер, 15 квітня 2021 року

Фасадні акрилові дошки активно використовуються для оформлення котеджів, а також прибудинкових територій, а їх основна особливість полягає в імітації різноманітних натуральних матеріалів (перш за все — дерева). Через незначну вагу та простий спосіб кріплення вони можуть використовуватися для оформлення будівель, де інша обробка неможлива через необхідність спорудження додаткових збірних систем. Також матеріал може застосовуватися для прикрашання інтер’єрів приміщень жилого та іншого призначення.

 акрилові дошки для фасадів

Особливості та функціонал

Головний компонент, який входить до складу такого матеріалу, — це акриловий полімер. Саме він забезпечує його високі декоративні якості, а також стійкість до вигорання під впливом прямого сонячного світла, температурних коливань та механічних ушкоджень.

Крім того, до складу фасадних акрилових дошок https://forostina.com.ua/akrilova-fasadna-doshka/ входять:

  • діоксин титану, який забезпечує стійкість кольору;
  • антипірени для захисту матеріалу від високих температур та впливу відкритого вогню;
  • антистатики, що виключають можливість накопичення статичної електрики;
  • модифікатори для підвищення міцності структури дошок.

Крім того, необхідно зазначити, що фарбування такого матеріалу виконується із застосуванням нетоксичних складів. Тому його вважають екологічно безпечним.

акрилова дошка для фасаду

Різновиди та позитивні властивості

В залежності від способу монтажу акриловий сайдинг розподіляють на вертикальний та горизонтальний. При цьому матеріал другого типу забезпечується спеціальним кріпленням у вигляді защепки, а його установка проводиться на попередньо споруджену обрешітку. Вертикальні дошки мають більш просту будову, а їх використання дає можливість зробити споруду візуально вищою.

Що стосується позитивних властивостей акрилового фасадного сайдингу, то серед них необхідно відзначити:

  • забезпечення захисту зовнішніх стін будівлі від вітру, що сприяє збереженню тепла у приміщеннях;
  • нежорсткий тип кріплення, який зберігає вентиляцію фасаду, попереджаючи утворення грибку та плісняви;
  • абсолютна екологічна безпека;
  • простий монтаж, який можна виконувати в будь-який період року;
  • широкий вибір текстур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для будівлі з будь-якими архітектурними особливостями.

акрилова дошка

Саме завдяки цим властивостям, а також тривалому експлуатаційному періоду з кожним роком все більше забудовників віддають перевагу облицюванню фасадів приватних котеджів саме акриловими дошками. Вони виглядають природно та гармонійно в будь-якому оточенні.

Comments   

загрузка...