Четвер, Тра 6, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Правила підбору ортопедичних устілок

Середа, 14 квітня 2021 року

При плоскостопості, деформації стопи та багатьох інших проблемах зі стопами суттєво допомагає використання спеціальних ортопедичних устілок. Якісні, правильно підібрані супінатори здатні на багато що. Вони не тільки діють, як профілактика проблеми, але також допомагають вилікуватися. Ефективними вироби будуть лише за умови їх правильного підбору.

ортопедичні устілка

Загальні рекомендації по вибору

Головне, що повинна врахувати людина, яка потребує корекції стопи — це розмір і призначення устілок. Невірно підібраний розмір мінімізує ефективність виробів. Вірно підібраний розмір — це коли устілки лежать у взутті щільно і не зміщуються, не створюють складок в процесі руху. Як правило, досвідчені консультанти ортопедичних салонів завжди готові допомогти з підбором розміру. Фахівці магазинів Медтехніка Ортосалон діють саме так і навіть більше: якщо потрібні індивідуальні устілки — тут вам точно допоможуть. На сайті https://ortosalon.ua/ua/ ви зможете знайти адреси де вам виготовлять індивідуальні устілки. Мережа магазинів Медтехніка Ортосалон спеціалізуються на медичному обладнанні, товарах для здоров'я та краси.Тому що стосується призначення, то тут не обійтися без допомоги досвідченого фахівця. Саме він призначає устілки однієї з 2-х основних категорій — лікувальні або профілактичні.

ортопедичн устілка

Детально про будову виробів

Устілки можуть бути влаштовані по-різному, в залежності від їх категорії та призначення:

  • в зоні внутрішнього зводу може бути супінатор жорсткий або напівжорсткий;
  • бортики по краю не дають стопі зміщуватися;
  • подушка метатарзальна буде присутня, якщо устілки призначені при поперечній плоскостопості;
  • подушка під п'ятою виконує амортизаційну функцію;
  • зона перекату може бути піднята.

ортопедичні устілка

Опис за категоріями

Супінатори для профілактики потрібні, тоді коли немає проблем зі стопами. Але є ризик їх отримати — через сильні навантаження, способу життя, різних порушень. Такі рекомендовані вагітним, спортсменам, жінкам, які віддають перевагу високим каблукам та іншим категоріям. Профілактичні супінатори роблять зі спіненого, особливого матеріалу, або з натуральної шкіри. Їхні головні завдання — підтримувати оптимально стопи, підвищувати комфорт і запобігати проблемам.

Устілки лікувального типу мають більш складну форму. Вони допомагають швидше вилікуватися, полегшують симптоми, зупиняють подальший розвиток патології. Призначати їх повинен обов'язково лікар, при наявності у пацієнта: деформації вальгусної, діабетичної стопи, плоскостопості, п'яткових шпор, болів в ногах або спині.

Кожен, хто планує придбати устілки з профілактичною метою, може зробити вибір, скориставшись допомогою консультантів магазину. Однак лікувальні вироби однозначно повинен призначити лікар. Тільки в цьому випадку вони будуть ефективні.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...