Середа, Тра 12, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Допомога алкозалежним в Івано-Франківську

Субота, 17 квітня 2021 року

Алкоголізм — це складне хронічне захворювання, що має практично непомітний розвиток, як для самого хворого, так і для його близьких. Період розвитку проблеми може займати від декількох місяців до декількох років. Людина, яка страждає на алкоголізм активно деградує, у неї погіршується психічне і фізичне здоров'я, вона втрачає колишні життєві інтереси, а основною метою в житті, стає пошук чергової дози спиртного.

алкоголізм

Крім особистої деградації, алкоголік привносить в сім'ю ряд проблем: близькі люди переносять найглибші стреси, колись щасливі сім'ї руйнуються, відбувається домашнє насильство, скандали, а також розвиваються багато інших індивідуальних та соціальних проблем.

Дуже важливо пройти лікування якомога швидше, спочатку виведення із запою, потім кодування від алкоголізму і психологічна підтримка — це дозволить відновити не тільки фізичний стан хворого, але і повернути його до нормального життя.

лікування від алкоголізму

Лікування алкоголізму в наркологічній клініці АЛКОМЕД

Наркологічна клініка АЛКОМЕД — це сучасна профільна клініка в Івано-Франківську з висококваліфікованими лікарями-наркологами, які мають досвід лікування пацієнтів будь-якої складності. Нашими лікарями використовуються тільки актуальні й ефективні методи лікування алкоголізму, що передбачають комплексний підхід — вони вже встигли довести свою ефективність на практиці.

Клініка має все необхідне обладнання для стаціонарного лікування алкоголізму, а також комфортні палати для проходження індивідуальної і групової реабілітації в стінах медичного центру.

лікування алкоголізму

Як проходить лікування алкоголізму в наркологічній клініці

Лікування від алкогольної залежності проводиться в 5 основних етапів:

  • Комплексна діагностика пацієнта з визначенням ступеня і складності алкогольної залежності;
  • Лікарями визначається оптимальний метод лікування, виходячи з індивідуальних особливостей психічного і фізіологічного стану кожного пацієнта;
  • Психологи проводять індивідуальну та групову роботу з пацієнтом, спрямовану на усвідомлення всієї згубності проблеми і на створення стійкої мотивації до її вирішення;
  • Кодування або підшивка від алкоголізму, із застосуванням психологічного впливу і спеціальних медичних препаратів;
  • Реабілітація хворого в умовах стаціонару або амбулаторно.

Ви або ваш близький страждає від алкоголізму? Довірте розв'язання проблеми фахівцям наркологічної клініки — вони повернуть хворого до нормального здорового життя!

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...