Середа, Тра 12, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Плюси вивчення другої мови з раннього дитинства

Середа, 28 квітня 2021 року

Вивчення другої мови з раннього дитинства — це вклад в майбутнє дитини. Сьогодні двомовність є нормою, а не винятком з правил. Вона дозволяє грамотно розвиватися, заводити нові знайомства і вступати до найпрестижніших навчальних закладів.

дитячий садок

З якого віку слід вчити другу мову

У малюків дуже добре розвинені пізнавальні здібності. Вони буквально схоплюють все на льоту, а тому вивчення другої мови паралельно з першою завжди проходить успішно. При цьому навчання має відбуватися в ігровій формі з використанням красивих іграшок, яскравих карток та інтерактивних посібників.

английский язык

Як навчити дитину другій мові з дитинства

Щоб дитина почала добре говорити на двох і більше мовах з дитинства, її слід віддати в дитячий садок з поглибленим вивченням мов. У спеціалізованій установі малюк відразу ж потрапляє в мовне середовище. Завдяки цьому він отримує можливість спілкуватися зі своїми однолітками іноземною мовою: не тільки читати та писати, але й говорити.

Одним з таких закладів і є дитячий садок «Веселі та Розумні» у Львові. Садок пропонує різноманітні програми розвитку і гарантує професійний підхід до кожної дитини. Всі співробітники дитячого садочку мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи.

алфавит

Переваги двомовності

Білінгвізм має масу переваг. Науково доведено, що вивчення іноземних мов змушує мозок буквально збільшуватися в об'ємі. Двомовність сприяє поліпшенню когнітивних здібностей мозку.Заучування і використання іноземних слів у повсякденному житті покращує роботу мозку, розвиваючи його ділянки, що відповідають за:

  • гальмування (цей когнітивний механізм допомагає відкидати непотрібні подразники і зосереджуватися на якомусь конкретному завданні, тобто відповідає за уважність, концентрацію і зосередженість);
  • перемикання уваги (дозволяє регулювати пізнавальну діяльність і сприймати нову інформацію);
  • короткочасну і довготривалу пам'ять.

Білінгвізм розвиває просторове мислення, покращує логічні здібності і розширює кругозір дитини. Завдяки вивченню іноземних мов діти починають цікавитися культурою та історією інших держав. До них приходить усвідомлення того, що у світі існує величезна кількість країн і національностей, що є люди, які думають і розмовляють іншими мовами: світ не обмежується їхнім будинком. Це позитивним чином позначається на розвитку дитини та на її самооцінці.

Comments   

загрузка...