Вівторок, Вер 21, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Спорядження для мисливця-початківця

Четвер, 22 квітня 2021 року

Одяг, взуття та рюкзак

Для того, щоб полювання приносило задоволення і було комфортним, початківцю-мисливцеві потрібно купити багато різного спорядження. Для початку потрібно знайти якісний одяг, взуття та рюкзак для перенесення похідного скарбу. Костюм потрібно вибирати по сезону. Для холодної пори року потрібні будуть щільні штани та куртка з підкладкою, яку при потеплінні можна буде відстебнути. У хорошого костюма має бути досить зручних кишень для розміщення дрібних речей, які можуть знадобитися під час походу. Відмінні камуфляжні костюми для полювання й риболовлі, та й взагалі все для справжнього мисливця можна придбати в інтернет-магазині arms.in.ua "Чотири сезони". Крім того, в його каталозі є ще дуже багато товарів для туризму, активного відпочинку та спорту.

спорядження мисливця

Взуття має мати товсту підошву і добре захищати гомілку (ходити доведеться по густим і колючим заростям). Рюкзак потрібно купувати, що не промокає. Добре, якщо його місткість можна буде регулювати. На ньому не повинно бути ніяких зайвих деталей, непотрібних ремінців і прикрас.

мисливський ніж

Намет, ніж та інші речі

Намет буде потрібен мисливцеві тоді, коли він збереться в тривалий похід за новими трофеями. Економити на її покупці не можна. Дешеві намети найчастіше швидко зношуються, промокають під густим дощем і погано тримають тепло всередині. Намет повинен бути досить великим для того, щоб в ньому можна було розташуватися самому і занести сюди спорядження, щоб захистити його від негоди.

намет

Ножів мисливцеві потрібно як мінімум два.Перший буде служити для оброблення дичини, другий використовуватися для нарізання продуктів. Для кожного ножа потрібні будуть щільні піхви, які дозволять безпечно переносити його в рюкзаку або на поясі.

мисливець

Крім ножа, мисливцеві знадобиться невеликий топірець або мачете, кресало (щоб розпалити багаття навіть у разі відсутності сірників), термос, невеликий похідний казанок, ліхтарик. При подорожі на човні цінні речі краще сховати в герметичні непромокальні пакети. В мисливський похід слід взяти мило (зручніше за все купувати рідке в невеликому флаконі з дозатором). Також слід захопити точилку для ножів і сокири, триногу для підвішування казанка, моток міцної мотузки.

Чим ретельніше ви будете підбирати своє мисливське спорядження, тим більш комфортним і безпечним буде похід. Іноді відсутність всього однієї речі принесе на полюванні безліч незручностей, тому завжди перевіряйте вміст рюкзака перед вилазкою в угіддя.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...