Середа, Тра 12, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як відрізнити оригінал від підробки кросівок Nike Air Max?

Неділя, 25 квітня 2021 року

Приголомшливо зручні та стильні кросівки Nike Air Max популярні і серед спортсменів, і серед людей, дуже далеких від світу спорту. Це брендове взуття добре відоме в багатьох країнах, його можна по праву вважати легендарним. На жаль, у продажу досить часто зустрічаються підробки цих кросівок. Тому кожному покупцеві буде корисно дізнатися про те, за якими ознаками можна відрізнити підробку від оригінального взуття.

 кросівки Nike Air Max

Правильно вибираємо місце для покупки кросівок

Для покупки оригінального взуття краще вибирати перевірені магазини та інтернет-магазини, добре відомі серед покупців. Приклад — мультибрендовий інтернет-магазин SneakerStudio, який спеціалізується на продажу тільки оригінального спортивного, повсякденного взуття та одягу. В його каталозі ви зможете знайти безліч моделей легендарних кросівок для чоловіків і жінок і замовити їх за дуже привабливою ціною. Магазин пропонує клієнтам знижки на багато популярних моделей, що дозволить вам обрати те що до вподоби.

 Nike Air Max

А ось на ринках або по оголошеннях в інтернеті купувати брендове взуття не варто. Так ви сильно ризикуєте отримати підробку замість оригінальних кросівок і витратити гроші даремно.

кросівки Nike

Розбираємося у відмінностях між підробкою і оригіналом

Відрізнити низькоякісні підроблені кросівки від оригінальних можна за пакуванням. В першу чергу подивіться, в якій матеріал обгорнуте взуття всередині коробки. Підробки зазвичай обертаються звичайною поліетиленовою плівкою або вкладаються в поліетиленові пакети. Оригінальні ж брендові кросівки перед укладанням в коробки обертають фірмовим папером або мішечками для взуття.

Nike Air Max

Ніколи не купуйте кросівки в тому випадку, якщо продавець пропонує переслати їх вам без коробки нібито для зниження вартості доставки. Це класичний виверт шахраїв, які продають довірливим покупцям підроблене взуття під виглядом оригінального. Пропозиція переслати кросівки без коробки надходить від продавця тому, що у нього цієї коробки просто немає.

 Nike Air Max

Перед покупкою попросіть продавця назвати вам код обраної вами моделі кросівок. Код цей наноситься на внутрішній ярлик і складається з 9 цифр. Кожен код відповідає певному кольору кросівок. Введіть в пошуковому рядку браузера отриманий код і перевірте, чи дійсно він відповідає тій моделі кросівок, яку ви збираєтеся купити. Якщо ж виявиться, що код і колір взуття не збігаються, то це вірна ознака того, що вам намагаються продати підробку. Хоча не виключається і те, що в описі конкретної моделі на сайті просто була допущена помилка.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком

Comments   

загрузка...