• Чи можливо вилікувати рак?

  • Понеділок, 19 липня 2010 року

Розмова про рак завжди лякає людей, як наближення тигра. З давніх часів до теперішнього часу медицина не може знайти засіб для повного лікування раку.

Сучасна медицина виявила, що ракові клітини відрізняються від нормальних клітин, вони сильніші й живуть довше, ніж звичайні.

Метод, яким західна медицина лікує рак, полягає зазвичай у тому, щоб спробувати знищити ракові клітини. Проте терапія, що використовується,  не може відрізнити злоякісні клітини від звичайних, тому під час лікування всі клітини без винятку пошкоджуються. Не дивно, що деякі люди кажуть, що більшість хворих на рак померли від лікування.

Китайська традиційна медицина головним чином зосереджується на тому, щоб посилювати фундаментальний стан тіла та підтримувати істотні елементи. Вона підтримує гармонійний стан організму та усуває погані фактори, не ушкоджуючи нормальні клітини. Китайська медицина може продовжити життя людини, але й вона не може повністю вилікувати рак.

Чому ракові клітини мають таку живучість? Звідки вони походять? Чому показують таку руйнівну природу? Вони можуть зруйнувати абсолютно здорове людське тіло за короткий проміжок часу і немилосердно забрати дорогоцінне життя.

Медицина не зможе побачити справжній стан речей, якщо не змінить сталі стереотипи. Якщо ви зможете подивитися на появу раку з точки зору духовності, де причина та наслідок визначені добром і злом, то можна побачити першопричини виникнення ракового захворювання.

У минулому я чув історію про те, як у жінки був рак печінки останньої стадії. Згідно з діагнозом лікаря, вона повинна була прожити не більше двох-трьох тижнів. Пізніше та жінка знайшла майстра цигун і, стоячи на колінах, попросила його врятувати їй життя. Той майстер цигун сказав: «Якщо ви хочете жити, ви маєте померти двічі». Сказавши це, він змусив жінку сісти в позу подвійного лотоса, коли ноги схрещені одна на іншу, не турбуючись про те, могла вона стерпіти біль чи ні.

Будь-хто, хто ніколи раніше не схрещував ноги таким чином, не міг би стерпіти болю. Та жінка голосно та болісно крикнула і втратила свідомість. Після цього вона повинна була сидіти в позі подвійного лотоса дві-три години щодня і терпіти страждання. Сидячи так, вона продовжувала своє життя в муках: минуло кілька тижнів, місяців і от уже рік закінчився.

На жаль, та жінка, в кінці кінців, перестала схрещувати ноги і терпіти біль. Я не знаю, чому вона вирішила кинути заняття і померти.

Майстер цигун показав жінці, як продовжити життя, але у нього не було здатності винести за неї безпосередньо її карму.

Сунь Ченьгуань. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...