• Аромалампи та аромакулони – краса в ароматерапії

  • Неділя, 9 травня 2010 року
Ароматерапія, заснована на використанні ароматичних натуральних засобів, є одним з важливих напрямів сучасної медицини. Всім відомо, що аромати корисно впливають  на психічний і фізичний стан людини. Стародавні єгиптяни з успіхом використовували різні аромати ефірних олій для того, щоб відганяти хвороби та злих духів.

Ароматерапія, як наука про використання запашних засобів для лікування або профілактики захворювань, дуже популярна і в наш час. Для простоти використання ароматних засобів застосовують аромалампи або аромакулони.

Запашним ароматним димом, що виходив від спалювання прянощів і цінних порід дерев, люди очищали помешкання, зціляли хворих, а інколи навіть піднімали бойовий дух цілих армій перед битвою. Для спалювання ароматизованих засобів, свічок, ладану в наш час використовується різне приладдя, одним з яких є аромалампи.

Ароматерапія пропонує використовувати в побуті аромалампи, що мають різні форми: форми красивих ваз для квітів, просто форми кам'яних свічників з вирізаними отворами - зірочок, що імітують зоряне небо, або листя дерев тощо. Це безпечно та естетично.

Для ворожіння за книгою І Цзін – «Книга Змін» використовується спеціальна аромалампа, в центрі – символ початків: Інь-Ян, довкола розташовано всі вісім триграм, що складають основу нумерології І Цзін. Спалювання запашних олій під час ворожіння є частиною ритуалу і  необхідною ланкою роботи з І Цзін.

Ароматерапія в Греції і в Римі пропонувала використання ароматизованої води з метою не лише зміцнення здоров'я, але й навіть з метою підвищення добробуту. Гіппократ  вважав прийом щоденної ароматизованої ванни і процедуру масажу з ароматичними маслами кращими засобами для підтримки здоров'я і бадьорості духу.

Ароматичні натуральні олії використовуються в побуті звичайних людей. Ароматерапія пропонує використовувати ефірні олії конкретних рослин для лікування певних видів хвороб, а також для профілактики захворювань. Для того, щоб мати можливість у будь-який час скористатися необхідною ефірною олією, у побуті людей існують кулони, в які вкладаються маленькі флакончики з аромаоліями.

Аромалампи й аромакулони використовуються з давніх-давен, з тих пір, як існує ароматерапія.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...