• Порівняння китайської і західної медицини

  • Неділя, 11 квітня 2010 року

Сучасна медицина зробила великий крок уперед і вразила новітніми методами і приладами лікування, такими, як комп'ютерна томографія, УЗД, магнітно-резонансна томографія та електронна мікроскопія.



Це устаткування може допомогти легко виявити зміни на молекулярному рівні і більш ефективно впливати на мікроорганізми і віруси. Проте, багато хвороб є проблемою не окремої клітини, а всієї тканини, всієї системи або навіть багатьох взаємодіючих систем. Таким чином, справа не в тім, що західна медицина погана, а в тому, що вона ще не прорвалася в субмолекулярний простір. В результаті вона не в змозі вилікувати систему в цілому або комбінації багатьох систем.

Люди створені Богами. Людське тіло дуже складне, воно неповторне. Тому, коли люди хочуть вивчити людське тіло, яке створене Богами, вони повинні вивчити матерію більш мікроскопічного рівня (молекулярна і субмолекулярна системи), що не може бути здійснене методами звичайного дослідження. І це - головна причина того, чому сучасна наука все ще не може перемогти рак, СНІД та інші страшні хвороби.

Китайська медицина була передана Богами і має надзвичайні можливості. Вона має якості, які були передані Творцем, і може проникнути глибше за простір, що складається з молекул. Вона займається і найдрібнішими частинками і системою в цілому, і здатна впливати на багато систем одночасно.

Китайська медицина дотримується принципів Інь - Ян і П'яти Першоелементів. Вживання трав, акупунктура, масаж, хіропрактика, цігун та інші методи засновані на Інь - Ян. Інь і Ян може бути великим або маленьким. Навчившись застосовувати метод Інь - Ян, ви зможете працювати на рівні від макро- до мікроскопічного. Китайська медицина враховує взаємовплив Небес і людини. Коли ви слідуєте принципу китайської медицини Інь - Ян, входите в з'єднання з Небесами, то отримуєте від них допомогу. З цієї причини ви можете отримати кращі результати при використанні китайської медицини при лікуванні смертельних захворювань.

Оскільки Інь - Ян і Пять Першоелементів знаходяться у всіх істотах і матерії в цьому Всесвіті, люди будуть здоровими, лише якщо вони асимілюються з Небесам і виконуюють принципи Небес. Якщо хвороба виявлена, потрібно застосовувати метод руху і зміни Інь - Ян у цій ділянці. Таким чином, Небеса подбають про це, і пацієнт може відновити здоров'я. Це подібно до повторення формули під час практики вдосконалення, яка додає підтримку Просвітленого.

Лікарі китайської медицини повинні слідувати шляхами Небес, знати правила Інь - Ян і підтримувати моральні норми. Чим краще людина відповідає законам Небес, тим більше допомоги вона може отримати від них. У давні часи було багато китайських лікарів з великими здібностями. Люди дивувалися результатами їх чудових методів, що були наслідком їх високої моральності.

Сунь Ченьгуань. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...