• Незвичний спосіб зупинити кровотечу

  • Вівторок, 23 березня 2010 року

Одного дня я йшов біля клініки, і побачив безліч пацієнтів, які чекали своєї черги. Один із них виглядав вельми стурбованим і притискував палець правою рукою. Я підійшов до нього і запитав, що трапилося.

Він сказав, що він кухар і порізався, обробляючи м'ясо. Поріз був глибоким і сильно кровоточив. А лікар його не помічав, бо надавав допомогу пацієнтові, який обпікся окропом. Допомогти йому, фактично, було просто. Я сказав кухареві: «Підіть у вбиральню, і помочіться на поріз. Це зупинить кровотечу». Через два дні я зустрів кухаря знову. Він сказав мені, що це спрацювало. Я поглянув на його палець і побачив, що він повністю зажив, навіть шраму не залишилося!

Згідно з сучасною західною медициною, головний компонент сечі - вода. Крім того, в ній міститься сечовина, сечова кислота, креатин, креатинін, амінокислоти, амін, гіпурова кислота, глюкуронова кислота, молочна і гідроксимасляна кислота. Згідно із західною медициною, будь-який із цих компонентів сприяє зупинці кровотечі.

Китайська ж медицина, використовує теорію інь і ян, та п'яти першоелементів: метал, дерево, вода, вогонь і земля. Кожен орган близький до інь або ян, і відповідає одному з п'яти першоелементів: металу, дереву, воді, вогню або землі. Сеча проходить через декілька внутрішніх органів, тому вона також регулюється відповідно до цих характеристик. Енергетичні механізми функціонують автоматично і мають витончено врівноважені співвідношення. Тому, хто добре розбирається у теорії китайської медицини, легко зрозуміти, як властивості сечі можуть використовуватися, щоб зупинити кровотечу.

Сунь Ченьгуань. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...