• Китайська медицина: зубний біль - не хвороба

  • Вівторок, 9 березня 2010 року
Китайська медицина застосовує ліки згідно з ознаками, заснованим на принципах Інь і Ян та П'яти Першоелементах. Ось причина - чому, натискуючи злегка на певні точки, я був у змозі вилікувати зубний біль перукаря.

Одного дня, відвідуючи перукарню, я помітив, що перукар постійно зупиняв свою роботу, щоб натиснути рукою на щоку. Коли я запитав його, що не так, він відповів із кислим виразом обличчя: «Зубний біль. Я страждаю від зубного болю. Я прийняв болезаспокійливе, але воно не допомагає». Він натиснув на щоку знову, і було схоже, що він страждав від сильного болю.

Кажуть, що зубний біль не хвороба, але вона приносить страждання.

Я поспівчував йому і запропонував допомогти. Знаючи акупунктуру, я натиснув на декілька точок на його руці. Знадобилось всього декілька хвилин. Я запитав: «Як Ви себе почуваєте?» Він натиснув на запалений зуб і посміхнувся: «Жодного болю. Взагалі жодного болю». Він дякував мені знову і знову.

На мою думку, західна медицина може зняти якийсь біль, але нездатна полегшити всі види болю. Оскільки ситуації різні, то кожна приводить до різного болю, а спільні болезаспокійливі не завжди ефективні.

Китайська медицина використовує певний, спеціалізований підхід для лікування окремого болю у конкретної людини. Китайська медицина застосовує ліки згідно з ознаками, заснованими на принципах Інь і Ян та П'яти Першоелементах. Ось причина того, чому, натиснувши злегка на певні точки, я зміг вилікувати зубний біль перукаря.

Я вважаю, що наукова природа західної медицини трохи спантеличує. Раніше я вважав, що китайська медицина ненаукова. Проте мій погляд змінився, після спостереження дивних ефектів народних методів лікування. З того часу я присвятив себе вивченню китайської медицини.

Якщо західна медицина хоче повністю зрозуміти китайську медицину, вона повинна залишити наукові уяви, що ведуть західну медицину, і прийняти основи китайської медицини.

Версія  китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...