• Дієтичні поради для автомобілістів

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Неділя, 2 травня 2010 року
Більшість із нас уже давно сіли за кермо, інколи на водійському сидінні доводиться проводити по декілька годин на день, а ввечері ми вже відчуваємо сильне здуття живота, головний біль, роздратування, а через деякий час починаються проблеми зі шлунком, запори. Ми рідко замислюємося над тим, що це пов'язано з харчуванням.
    
Проводячи весь день за кермом, ми їмо абищо, зупиняючись у найближчих кафе з фастфудом. Майже у кожного автомобіліста в салоні машини є пляшка з газованою водою. Все це погіршує нашу увагу на дорозі.
    
Для того, щоб цього не сталося, снідайте вдома. А в дорогу візьміть 1,5 літрову пляшку з чистою негазованою водою, можна взяти невеликий пакет із соком, наприклад, апельсиновим, він забезпечить вас енергією на весь день.
    
Якщо  ви вискочили з будинку, не встигнувши поснідати, візьміть із собою пляшку йогурту з шматочками фруктів  і булочки з цільного зерна. З собою в машині можна тримати хлібні палички або пачку несолоних крекерів, вода у вас під рукою має бути завжди, особливо влітку. Нестача води може привести до головного болю та зниження уваги.
    
Якщо  ви збираєтесь вирушити в тривалу подорож на автомобілі, складіть список продуктів, які ви візьмете з собою, не забудьте захопити з собою необхідні лікарські препарати, на випадок запорів, розладу шлунку.
    
Придбайте сумку-холодильник для зберігання продуктів, які ви візьмете з собою.
    
Дорогою не рекомендується їсти солоні продукти, наприклад, чіпси, солоні горішки тощо, оскільки вони підсилюють спрагу.
    
Час від часу необхідно виходити з  машини і розминатися. Якщо ви будете дотримуватись усіх цих рекомендацій, водіння автомобіля до вечора або в кінці тривалої подорожі не стане для вас тортурами.
    
Джерело: bienhealth.com

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...