• Десять порад для підтримки здоров'я

  • Вівторок, 4 травня 2010 року

Стати здоровим з однієї спроби неможливо. Це довгий життєвий процес. Наші переваги повинні сприятливо відбиватися  на нашому способі життя, на довкіллі та на стані здоров'я на даний час. Існує декілька порад, які допоможуть більшості з нас відчути себе краще. Вони досить прості у використанні й через якийсь час ви зможете виконувати їх повністю.1. Пийте більше води протягом  дня.

Вода  є недорогою і зручною рідиною, здатною допомогти вирішити проблему надмірного апетиту, втоми, поганого дихання і хронічних запорів. Наповніть пляшку з водою вранці й пийте ковтками з неї протягом дня.

2. Ніколи не пропускайте сніданок.

Дослідження показують, що в тих, хто пропускає сніданок, частіше розвивається ожиріння, діабет або серцево-судинні захворювання.

Якщо  ви не звиклися снідати  або не відчуваєте голоду вранці, почніть свій день з невеликої порції супу місо, гарячого молока в холодну пору року або коктейлів у жарку погоду. Можна просто з'їсти фрукт або трохи якісного йогурту.

Також проаналізуйте те, що ви їсте на вечерю. Якщо ви наїдаєтеся на ніч, то, природно,  ви не будете голодні, коли прокинетеся. Спробуйте вечеряти  раніше та їсти менше.

3. Не кваптеся під час їжі.

Наше  травлення починається, коли ми вдихаємо аромат їжі або думаємо про їжу. Ми починаємо виділяти слину в підготовці до першого ковтка. Потім слина випускає амілазу - травний фермент, який допомагає перетравлювати їжу до її надходження в шлунок. Ретельніше пережовуючи їжу, ви можете вирішити проблему запорів, нетравлення шлунку, а також переїдання. Крім того, коли ви не квапитеся, процес споживання їжі стає набагато приємнішим.

Коли  їсте, постарайтеся помітити, як структура  їжі змінюється в роті та як змінюються запахи, коли ви жуєте.

4. Не вживайте газовану воду та напої, багаті на цукор.

Ці напої заповнюють тіло порожніми калоріями і виводять поживні речовини з організму, в перспективі  приводячи до хронічної втоми і надлишкової ваги, крім того, вони розвивають пристрасть до кофеїну та цукру.

Замість цього спробуйте пити більше трав'яного  або зеленого чаю, воду і свіжовичавлений сік.

5. Відкладіть вино до свят і не вживайте алкоголь у будні дні.

Якщо  ви стежите за своєю вагою або  рівнем цукру в крові, то можете помітити, що алкоголь у деякому розумінні зводить нанівець ваші зусилля. Якщо ви вважаєте, що потребуєте стакана вина або пива, щоб розслабитися після роботи, знайдіть альтернативу, яка допоможе вам розслабитися без побічних ефектів.

6. Стежте за вашими перевагами  в їжі.

Дивно, скільки людей не усвідомлюють яку кількість їжі вони поміщають в свої тіла. Ви можете вважати, що харчуєтеся нормально, але якщо ви - одна з багатьох людей у світі, які страждають від високого кров'яного тиску, високого холестерину, розладу шлунку, хронічної втоми і надлишкової ваги, то можете отримати для себе  користь, чітко з'ясувавши, які саме зміни можна внести до свого раціону.

7. Знайдіть час для пішої прогулянки або їзди на велосипеді протягом 20-30 хвилин щодня.

Достатня кількість сонячного світла та вправи  позитивно впливають як на фізичний, так і на психологічний стан людини.

8. Два-три рази на тиждень займайтеся яким-небудь тренуванням на витривалість.

Це  не лише гарантує здоровіші та сильніші кістки, але допоможе спалити більше калорій протягом дня, а також дозволить вам виглядати краще незалежно від вашої ваги.

9. Їжте менше.

Якщо ви не будете квапитися під час їжі й перестанете їсти, коли голод вгамований, але не до кінця, виберете більше здорових харчових продуктів і скоротите вживання рафінованих харчових продуктів і цукру, то ви обов'язково схуднете. Це дуже просто.

10. Шукайте внутрішню гармонію.

Ви  можете шукати внутрішній баланс через  медитацію, роботу над  диханням і  турботу в першу чергу про інших. Багато хто з великих майстрів східного мистецтва випромінює спокій і миролюбність. Якщо ви не знаєте, що таке внутрішня гармонія, досліджуйте мистецтво Стародавнього Китаю, Кореї або Японії, ви можете знайти деякі відповіді.

Тайсон Лернер. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...